Реклама

Смартфон замість відеореєстратора. Як це зробити?

Останні Новини

Не кожен водій вважає за потрібне купувати відеореєстратор, але такими речами не можна нехтувати, адже це питання безпеки на дорозі. Причиною відмови від такого пристрою може бути його ціна, але не варто відразу засмучуватись. Насправді, відеореєстратор можна зробити із звичайного смартфона, який лежить у вас вдома без діла. Щоб правильно все налаштувати і зробити, пропонуємо ознайомитись із інформацією нижче.

Для того, щоб перетворити телефон на відеореєстратор, потрібно перш за все завантажити спеціальний додаток. Їх є дуже багато, одні кращі, одні гірші. Ви можете обрати будь-який, але ми хочемо розповісти про декілька, які найчастіше обирають люди.

Першою програмою буде Droid Dashcam. Вона абсолютно безкоштовна і дуже зручна. Зазвичай за якісні додатки людям приходиться платити гроші, але не в цьому випадку. Droid Dashcam подобається користувачам зручним інтерфейсом, величезною кількістю функцій та найголовнішим - програма підсвічує номери машини в темний час доби. Є у ній один незначний мінус - записані відео не можна переносити на хмарні сховища.

Цікаво: Відомо, чи є спосіб встановити Viber на комп’ютер без смартфона

Наступний додаток - DailyRoads Voyager. Ця програма також абсолютно безкоштовна. Її повністю вистачить як для ролі відеореєстратора, так і для повноцінного GPS навігатора. Функцій величезна кількість і всі вони потрібні. Окрім цього, ви можете увімкнути програму, вона буде виконувати свої завдання, а ви паралельно можете відповісти на дзвінок чи зробити щось інше потрібне, одне другому заважати не буде. Цей додаток підійде практично на усі смартфони на базі Android. Мінусом є головне меню програми, але до нього з часом можна звикнути, все одно найголовніше не вигляд, а виконання функцій.

Останній на сьогодні додаток - AutoBoy Dash Cam. Програма має дуже зручний інтерфейс. Можна налаштувати камеру, щоб картинка була якісна та чітка (тут дуже багато функцій). Якщо потрібно, можна відразу записувати усі відео на карту пам'яті. Із мінусів - зникання відображення розташування та швидкості через пару хвилин.

Наступним важливим етапом буде встановлення самого смартфона в автомобілі. Після того, як ви обрали потрібний додаток, варто задуматись над покупкою спеціального кріплення для телефона. Він не може стояти де небудь. Найкраще, щоб ваш відеореєстратор був вгорі лобового скла, приблизно на рівні із дзеркалом, а ще краще за ним. Таким чином телефон не буде заважати бачити повністю дорогу та буде захищений від сонця. Це важливо, бо проміння може засвітити камеру і картинка буде не чітка.

Після того, як ви все підготували для роботи відеореєстратора, залишається лише налаштувати камеру. Найголовніше у зйомці, щоб картинка була чітка та якісна. Зайдіть в самому додатку в налаштування камери та змініть те, що вважаєте за потрібне. Після цього можете спокійно користуватись своїм новим пристроєм.

Варто знати: Перераховано неприємності, які можуть чекати при покупці вживаного смартфона

Отож, не завжди потрібно витрачати гроші на пристрої, які можна зробити із звичайного старого смартфона. Як бачите, відеорестратор створити взагалі просто, для цього не потрібно мати особливих умінь. Лише завантажити програму та встановити в правильному положенні телефон, а далі додаток все зробить за вас.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Найновішу лінійку iPhone 14 порівняли по тривалості роботи із попередніми моделями. Хто виявився лідером?

Вчора відбулася презентація нових пристроїв від Apple і тепер залишається актуальним питання- на скільки сильно вдосконалили свої смартфони компанія...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -