Смартфони Apple iPhone 12 представлять 13 жовтня. Старт попередніх замовлень розпочнеться з 16 жовтня.

Компанія Apple з усіх сил готується до анонсу iPhone 12, але коли це трапиться – точно поки невідомо. Раніше було багато різних чуток, але поки вони не підтвердилися. Тим часом, нова інформація говорить, що iPhone 12 представлять в рамках спеціального заходу (разом зі смартфонами очікується прем’єра міток AirTag і повнорозмірних бездротових навушників AirPods Studio), яке відбудеться 13 жовтня. Передзамовлення на iPhone 12 відкриється три дні після цього – 16 жовтня.

Ці дані нібито отримані від працівника телекомунікаційного оператора з Нідерландів (ймовірно, Orange або T-Mobile). Ніяких доказів на користь дати 13 жовтня не наводиться, але IP-адреса, з якої було відправлено повідомлення, дійсно знаходиться в межах корпоративної мережі того самого оператора. До того ж, новий витік не суперечить чутками, які з’явилися в Мережі до цього і передбачали анонс iPhone 12 на третьому тижні жовтня.


Тим часом, як пише джерело, Apple активізувала свої дії в Європі напередодні анонса iPhone 12. Так, у внутрішній презентації British Telekom генеральний директор компанії Марк Аллера (Marc Allera) заявив, що Apple близька до запуску iPhone 5G протягом «декількох днів». «Ми всього в декількох днях від наступного великого анонсу Apple, iPhone 5G, який стане величезним поштовхом для розвитку 5G», – сказав Аллера співробітникам компанії. Так ось під час цієї презентації взяв слово і старший віце-президент Apple Едді Кью (Eddy Cue), що говорить на користь правдивості слів Аллера про дуже швидкий анонс.

Рекомендуємо: Бездротовий Зарядний Пристрій Apple Wireless Було Помічено На Відео.

Слідкуйте за свіжими новинами на нашій офіційній сторінці в Facebook та каналі в Telegram. Не забувайте підписуватися на Нас в Google News.

Залишити відповідь