Реклама

Смартфони Apple iPhone 13 хочуть заборонити в Китаї

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Тільки нещодавно компанія Apple представила нові смартфони iPhone 13 (та ще декілька розумних пристроїв), як надійшла інформація, що в Китаї з ними можуть бути проблеми. Якщо конкретніше, то смартфони Apple iPhone 13 хочуть заборонити в Китаї через суд, оскільки Apple порушують патенти китайської компанії. Тепер детальніше.

Як відомо, в Apple відбулася презентація iPhone 13 із дебютом з 14 вересня на території Китаю. Компанія Shanghai Zhizhen Intelligent Network Technology або скорочено Xiao-i Robot, вже більше 10-ти років сперечається з компанією Apple через голосового помічника Siri. В Xiao-i Robot запевняють, що Apple використовують їхні патенти (2009 року) від 2011 року в своєму голосовому асистенті. В Apple же стверджують, що в патенті Xiao-i Robot допускається використання можливостей сторонніми компаніями, в тому числі Apple.

Згідно офіційних даних, Xiao-i Robot вимагають від Apple понад 10 млрд юанів, а так як Apple не планують їм виплачувати цього, то компанія подала черговий позов, в якому вимагається повна заборона продажу смартфонів iPhone 13 на території Китаю.

Випадок справді складний, оскільки невідомо чи хтось піде на компроміс, враховуючи той факт, що в Apple вже є заводи по збірці iPhone 13 на території Китаю.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Знайдено винуватця провалу найочікуванішої ігри Cyberpunk 2077

Виданню Bloomberg вдалося провести власне розслідування і було знайдено винуватця провалу найочікуванішої ігри Cyberpunk 2077. Виявилося, за провальним стартом...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -