Реклама

Смартфони Google Pixel навчилися вимірювати пульс та дихання

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодна надійшла інформація, що смартфони Google Pixel навчилися вимірювати пульс та дихання за допомогою камер прямо в додатку Google Fit.

Досить скоро вам не знадобляться розумні годинники для вимірювання пульсу чи дихання. Минулого місяця Google оголосив, що очікується оновлення телефонів Pixel, яке дозволить користувачам вимірювати дихання та пульс за допомогою камер.

Як повідомляється, ця функція буде розповсюджена на "підтримувані пікселі" з завтрашнього дня через оновлення програми Google Fit.

Ми вже знали, що це буде приурочений ексклюзив для телефонів Pixel, оскільки ця функція з’явиться на інших пристроях Android у невизначений час пізніше, але слово “підтримується” тут все ще цікаво неоднозначне.

Тим часом для відстеження дихання використовується фронтальна камера.Помістіть телефон перед собою, оглядаючи голову та тулуб, і після відстеження рухів грудей програма обчислить ваші вдихи за хвилину. Google стверджує, що під час тестування воно виявилося точним з точністю до одного вдиху на хвилину; однак компанія наголошує, що ні воно, ні вимірювання пульсу не призначені для медичних цілей.

Смартфони Google Pixel навчилися вимірювати пульс та дихання

Незважаючи на це, Google, очевидно, відчуває себе цілком впевненим у точності своєї технології, що повинно дати йому перевагу перед різними програмами, які стверджують, що роблять те саме , без будь-якого реального контролю. 

"Ми розробили обидві функції - і завершили початкові клінічні дослідження, щоб підтвердити їх, - тому вони працюють у різних реальних умовах і для якомога більшої кількості людей", - писав Шветак Патель, директор Google Health Health Technologies у лютому . "Наприклад, оскільки наш алгоритм серцевого ритму покладається на апроксимацію кровотоку за зміною кольору на кінчику пальця, він повинен враховувати такі фактори, як освітлення, тон шкіри, вік тощо, щоб працювати для всіх". 

Якщо у вас є телефон Pixel, ви зможете спробувати його з завтрашнього дня. Слідкуйте за оновленнями програми Google Fit і повідомте нам, як це працює для вас.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Виробник Xiaomi Mi Band дразнить новими розумними годинниками

Сьогодні надійшла інфомрація, що виробник Xiaomi Mi Band дразнить новими розумними годинниками. Як ви зрозуміли, мова йде про компанію...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -