Реклама

Смартфони компанії Xiaomi будуть отримувати оновлення по-новому

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ми вже неодноразово писали про найчастіші та найпопулярніші скарги користувачів смартфонів Xiaomi і серед них найчастіше зустрічаються скарги саме на оновлення та їх наслідки у вигляді непрацюючих смартфонів, або ж “кривих” оновлень, які виводять з ладу більшість додатків. Також часто можна почути й про те, що оновлення MIUI “прилітає” на смартфон з таким запізненням, що в Китаї (для прикладу) смартфони давно працюють на нових версіях MIUI, а смартфони під управлінням Глобальної версії продовжують “радуватися” старим оновленням. Схоже, Xiaomi вирішили боротися з цими проблемами оскільки стало відомо, що смартфони компанії Xiaomi будуть отримувати оновлення по-новому і стосується це саме глобальної версії MIUI .

Якщо говорити детальніше, то Xiaomi відмовляються від вбудованого компоненту оновлення системи - MIUI Updater і на його зміну прийде сервіс Google Updater. Він працює набагато краще та стабільніше в порівнянні з MIUI Updater. Крім цього, він набагато простіший в плані користування та з точки зору інтерфейсного пристрою.

Що нам варто очікувати у випадку повної відмови від MIUI Updater?

Найперше це те, заради чого і відбуваються такі зміни - швидкість розповсюдження оновлень. Тепер на пошук оновлення буде потрібно набагато менше часу, оскільки смартфон не буде звертатися до китайських серверів, а до тих, які розміщені найближче.

Враховуючи це, завантажуватися оновлення також будуть швидше, а це в свою чергу, позитивно відобразиться на якості з'єднання між серверами та смартфонами. Також можна буде забути про часті помилки під час завантаження оновлень, а це означає, що буде витрачатися набагато менше часу на завантаження оновлень.

На разі відомо, що Xiaomi тестують нову "фішку" поки на двох смартфонах Redmi Note 8 і Xiaomi Mi 10, але при позитивному результаті, всі інші смартфони Xiaomi та суббрендів також отримають Google Updater.

Враховуючи те, що китайська версія MIUI та Глобальна суттєво відрізнялися, то таке оновлення піде тільки на користь Глобальним смартфонам. Крім цього, Xiaomi самі визнають, що китайська MIUI краща за Глобальну, оскільки свій, китайський ринок, розуміють набагато краще, тому оновлення там виходять набагато кращі.

Також нещодавно стало відомо, що власники смартфонів Xiaomi масово скаржаться на проблеми з MIUI 12.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Представлено смартфон Lenovo Lemon K12 Pro з акумулятором 6000 мАг

Сьогодні було оголошено нові бюджетні смартфони Lenovo із дуже цікавими характеристиками. Представлено смартфон Lenovo Lemon K12 Pro з акумулятором...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -