Реклама

Смартфони компанії Xiaomi продовжують вибухати

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Тільки нещодавно ми повідомляли, що в смартфонах Xiaomi почалися досить серйозні проблеми із загораннями, як сьогодні стало відомо, смартфони компанії Xiaomi продовжують вибухати. На цей раз постраждало двоє користувачів смартфонів.

Як повідомляється, перший випадок трапився минулого тижня в Індії. Власник смартфона Poco C3 постраждав в результаті самовільного загорання смартфона, який знаходився в кишені. В результаті, постраждалий отримав опіки на нозі. Компанія Xiaomi цю неприємну ситуацію ніяк не прокоментувала і цілком очікувано, що й не прокоментує. Можливо, винуватцем цього зроблять самого власника смартфона за "неправильну експлуатацію", але на ділі смартфон просто був в кишені і, відповідно, не заряджався. Також варто зауважити, що загорання розпочалося з акумулятора.

Наступний випадок схожий до попереднього, але на цей раз загорівся і вибухнув смартфон Redmi 8. В результаті цього вибуху, постраждала племінниця (4 роки) власника смартфона. Традиційно, винуватцем цього зробили власника смартфона. В даній ситуації невідомо, що стало причиною цього, але велика ймовірність, що також була проблема з акумулятором.

Надіємося, що Xiaomi серйозніше візьмуться за контроль виробництва та якість комплектуючих, оскільки такі випадки непоодинокі і в подальшому може постраждати ще більше невинних користувачів.

Також нещодавно стало відомо, що компанія Xiaomi почала “топити” свої смартфони.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо рекомендовані до покупки смартфони у жовтні 2021 року

Продовжуємо нашу традиційну рубрику найкращих смартфонів і на цей раз буде названо рекомендовані до покупки смартфони у жовтні 2021...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -