Реклама

Смартфони Samsung Galaxy S21 не отримають “штучних людей” Neon

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

На виставці CES 2020 Samsung анонсувала продукт під назвою Neon, який південнокорейський виробник охрестив «штучною людиною». В кінці листопада стало відомо, що Neon буде доступний на смартфонах до кінця року.
Однак генеральний директор лабораторії Samsung Technology and Advanced Research (STAR) пранав Містрі (Pranav Mistry) сказав, що це не так. Тобто, смартфони Samsung Galaxy S21 не отримають “штучних людей” Neon. Версія Neon для мобільних пристроїв «в найближчому майбутньому не стане загальнодоступною».

У своєму твіті він сказав, що Neon в першу чергу орієнтований на ринок «біізнеса для біізнеса» ( «B2B»), тобто на юридичних осіб, які працюють не на кінцевого рядового споживача, а на інший бізнес.

Днями з'явилися чутки про те, що Neon буде доступний тільки на Galaxy S21 Ultra 5G, однак пранаям Містера вже заявив, що це неправда. Він додав, що Neon є незалежним сервісом і не буде поставлятися з Galaxy S21 або іншими пристроями Galaxy.

На сайті Neon йдеться, що новий штучний друг людини з'явиться в 2022 році, але тепер невідомо, чи буде він доступний на смартфонах.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Найкращі бюджетні смартфони, які можна придбати в Україні в 2021 році

Щоб отримати чудовий смартфон, не потрібно витрачати велику суму. Насправді, деякі з найкращих дешевих телефонів напрочуд наближаються до набагато дорожчих...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -