Реклама

Смартфони Xiaomi надійно зберігають особисті дані користувача

Останні Новини

Враховуючи ситуацію з розповсюдженням шахрайських схем, люди все більше турбуються про свої дані, які зберігаються на електронних носіях. Смартфон – це місце, в якому можна знайти будь-яку інформацію про людину. Цим шахраї і почали активно користуватись. Справа в тому, що окрім відповідальних користувачів, які постійно щось роблять для ще більшої безпеки, є і такі, що вважають цю затію марною, адже не вірять в можливість натрапити на зловмисників. Аргументують вони це тим, що не являються якоюсь цікавою особистістю, в якої можна щось вкрасти чи дізнатись. Але взагалі то, саме такі люди і є в зоні ризику.

Компанія Xiaomi, яка досить популярна та славиться позитивними відгуками, вирішила власноруч створити щось, що буде надійно захищати всю внесену в смартфон особисту інформацію. Так люди будуть хоча б трохи спокійнішими.

В майбутньому на телефонах Xiaomi планується режим Pure Mode в MI User Interface. Увімкнувши дану функцію, смартфон буде автоматично перевірятись на наявність вірусів або інших шкідників. Усі нові та існуючі програми будуть також під контролем, а особливо дозволи, які буває людина не давала. Окрім цього, передача будь-яких даних без згоди власника також буде зупинятись.

Цікаво: Xiaomi запланували випуск смартфону з новітньою розробкою в сфері безпеки даних

Якщо користувачу дана функція буде в якийсь момент не потрібна, то її можна відключити, а також є можливість контролювати її дії та обходити захист, коли це дійсно потрібно.

Новий режим захисту ще не встановлений в смартфонах, але планується виробником. Адже безпека людей повинна стояти на першому плані, а в сучасному світі загроз надто багато. Навіть якщо взяти до уваги офіційні магазини додатків, там кожна програма проходить перевірку, але і це не дає 100% результату. Зловмисники обходять перевірки і завантажують віруси.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Смартфон Galaxy A12 Nacho оновлюється до Android 12

Минулого року відбувся запуск смартфона компанії Samsung - Galaxy A12 Nacho. Операційна система в ньому була One UI 3.1...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -