Реклама

Смартфони Xiaomi повідомляють користувачів про землетрус

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Смартфони Xiaomi повідомляють користувачів про землетрус. По крайній мірі, таке сталося сьогодні. Всі власники смартфонів Xiaomi тримали сповіщення про сьогоднішній землетрус в Китаї. Користувачі смартфонів Xiaomi і Redmi з оболонкою MIUI отримали попередження про землетрус через 10 секунд після його початку

Сьогодні в окрузі Бейчуань міста Мяньян, провінція Сичуань, стався землетрус магнітудою 4,7 бала. Осередок знаходився на глибині 22 кілометри.

На додаток до повідомлення про землетрус, мобільні телефони Xiaomi також надають таку інформацію, як список номерів для екстреного зв’язку і координати найближчого притулку.

Попередження про землетрус Xiaomi - це нова діюча функція MIUI 11, яка раніше була анонсована Xiaomi. Представник компанії зазначив, що ця функція не може передбачити землетрус, проте радіохвилі поширюються швидше, ніж сейсмічні хвилі після землетрусу, тому користувачі смартфонів можуть отримати повідомлення за кілька секунд або кілька десятків секунд (в залежності від віддаленості від вогнища) до того, як до них дійде сейсмічна хвиля. Найчастіше ці секунди можуть стати вирішальними, цей час дозволить оперативно зреагувати і скоротити кількість жертв під час катастрофи.

Мобільні телефони Xiaomi отримують інформацію про сейсмічну активність безпосередньо від установ, які мають розвинені можливості раннього попередження землетрусів. При цьому смартфони видають гучний звуковий сигнал і демонструють спливаюче повідомлення.

Рекомендуємо: Xiaomi Обіцяє Зменшити Кількість Пластику В Упаковках До Смартфонів.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо простий спосіб підключення до Wi-Fi, не маючи пароля для доступу

Зараз Wi-Fi роутер можна зустріти практично в кожному будинку або квартирі, оскільки підключення домашнього інтернету доступно практично для всіх...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -