Реклама

Смартфони Xiaomi та Redmi отримали велике оновлення камери

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Флагманські смартфони Xiaomi та Redmi отримали велике оновлення камери. Вони отримали велику кількість нових режимів для зйомки з великою витримкою.

Сьогодні компанія Xiaomi оголосила, що випустить важливе оновлення для смартфонівсерій Xiaomi Mi 10 і Redmi K30 Pro.

Подробицчми поділився глава мобільного підрозділу Xiaomi Адам Цзен Сюечжун (Adam Zeng Xuezhong) на своїй сторінці в китайській соціальній мережі Weibo.

Стабільна версія MIUI V12.2.1.0 приносить велике оновлення додатка Mi Camera для зйомки. Поки цей апдейт доступний тільки китайським користувачам і буде поширюватися поетапно.

Mi Camera отримала більше налаштувань і функцій для зйомки, включаючи зйомку з великою витримкою. Наприклад потоку людей або автомобілів, особливо вночі з включеними фарами, що рухаються хмар, поточної води, зоряного неба, падаючих зірок і навіть режим для «малюнків світлом». Для такої зйомки з тривалою витримкою користувачі отримають спеціальну інструкцію.

Читайте також: Флагман Xiaomi Mi 11 Pro показали на нових рендерах.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы способы использования стилуса на смартфоне

Чем теснее смартфоны входят в нашу жизнь, тем больше функций производители добавляют к ним. В данной статье речь пойдет...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -