Реклама

Сьогодні Black Shark презентують конкурента Xiaomi Mi 11

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні Black Shark презентують конкурента Xiaomi Mi 11. Генеральний директор Black Shark Technology раніше повідомив на сторінці в соціальній мережі Weibo, що сьогодні відбудеться презентація нового флагманського смартфона з кодовою назвою Emperor ( «Імператор»).

Сьогодні Black Shark презентують конкурента Xiaomi Mi 11

Компанія випустила перший тизер наступника серії Black Shark 3. Плакат підтверджує, що наступний ігровий телефон буде називатися Black Shark 4. Минулого тижня генеральний директор Black Shark Луо Юйчжоу (Luo Yuzhou) заявив, що ігровий телефон Black Shark наступного покоління буде непереможним пристроєм. Він буде побудований на мобільній платформі Snapdragon 888.

Як згадувалося в новому постері, Black Shark 4 буде працювати від акумулятора ємністю 4500 мАг і буде підтримувати технологію швидкої зарядки 120 Вт. Плакат підтверджує, що смартфон можна повністю зарядити менш ніж за 15 хвилин.
Також очікується, що смартфон отримає екран з частотою оновлення 144 Гц або навіть вище.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Розкрито ціни майбутніх смартфонів Nokia X20, X10, G20 і G10

Nokia Mobile ще не розкрила подробиць про ціни смартфонів Nokia, але зараз списки Nokia X10, X20, G20 та G10...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -