Реклама

Sony PlayStation 5 може отримати підтримку роздільної здатності 1440p (QHD)

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

За словами Benq, Sony PlayStation 5 може отримати підтримку роздільної здатності 1440p (QHD). Нагадуємо, що кілька років тому Microsoft увімкнула підтримку 1440p на консолях Xbox One, але в PlayStation її досі не має.

Хоча багато говорять про 120 Гц щодо нових консолей та відеокарт кінця 2020 року, давайте будемо реалістами. Більшість із них стосується не 4K, а більше 1080p або 1440p. Це буде ще одне покоління, перш ніж 120 кадрів в секунду в 4K буде нормативними для більшості ігор. Ми очікуємо, що PS5 (і, як розширення, більшість ПК) забезпечить надійний 4K 60 Гц протягом наступних кількох років. Якщо вас цікавить висока частота кадрів, ви можете розглянути хороший ігровий монітор QHD , оскільки 1440p буде підтримуватися PS5 з більшою ймовірністю 120 Гц у цій роздільній здатності.

Benq

З того часу, як BenQ поділилися такою інформацією, рядок, де згадується можлива підтримка 1440p на PS5, був повністю відредагований. Однак все ще ймовірно, що Sony дозволить роздільну здатність 1440p.

Консольні ігри в основному ігнорували роздільну здатність, оскільки телевізори безпосередньо перескочили з 1080p до 4K. 1440p - це більше роздільна здатність монітора комп’ютера. Однак зараз, коли Xbox Series S націлений на ігри 1440p, консолі нададуть трохи більше уваги 1440p.

Це може стати ще однією функцією, яку отримує PS5, а також можливим конкурентом Auto HDR від Xbox . У будь-якому випадку ми будемо знати, чи PS5 підтримуватиме таку роздільну здатність, вже вийде через пару тижнів, тож стежте за оновленнями!

Читайте також: Попит На PlayStation 5 Виявився Вражаючим.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Нова Пошта пропонує українцям дешеві відправлення за кордон

Сьогодні надійшла інформація, що Нова Пошта пропонує українцям дешеві відправлення за кордон. Відповідна інформація була опублікована на офіційній сторінці...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -