Реклама

Sony PlayStation 5 не підтримує аудіо аксесуари

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Консоль Sony PlayStation 5 не підтримує аудіо аксесуари з Bluetooth. До приставки поки не можна підключити через Bluetooth гарнітуру або колонку.

Компанія Sony почала минулого тижня продажу ігрової приставки PlayStation 5 в перших регіонах. Перші користувачі повідомлять про різноманітні проблеми, з якими вони зіткнулися. На черговий неприємний сюрприз звернув увагу тематичний ресурс TweakTown під час тестування PS5 в підготовці до огляду.

Sony PlayStation 5 не підтримує аудіо аксесуари

Як виявилося, на даному етапі PlayStation 5 не підтримує аудіо аксесуари з інтерфейсом Bluetooth. Простіше кажучи, до приставки не можна підключити через Bluetooth гарнітуру або колонку.

Втім, це не повинно занадто сильно дивувати користувачів PlayStation зі стажем - минуле покоління приставок, PlayStation 4 теж абсолютно офіційно не володіло підтримкою аудіо аксесуарів з інтерфейсом Bluetooth. Хоча в мережі і пропонуються різні обхідні шляхи для цього.

PlayStation 5 дозволяє підключити через Bluetooth клавіатуру і мишу, для цього навіть є «рідні» інструменти. А на контролері DualSense є роз'єм 3,5 мм, до якого можна підключити дротову гарнітуру.

Читайте також: Користувачі Sony PlayStation 5 скаржаться на загадкові звуки.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Redmi готує до релізу черговий автономний смартфон – Redmi 9T

Сьогодні стало відомо, що Redmi готує до релізу черговий автономний смартфон - Redmi 9T. Відповідний пристрій засвітився в базі...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -