Sony розкрили кількість проданих приставок Playstation 5

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Реліз PlayStation 5 відбувся лише в листопаді 2020 року. Сьогодні Sony розкрили кількість проданих приставок Playstation 5.

Згідно зі свіжим звітом Sony, число реалізованих до кінця 2020 року PlayStation 5 дорівнює 4,5 млн штук, пише The Verge. З огляду на, що новинка досі залишається дефіцитною, це дуже і дуже гідний показник. До слова, приблизно за той же термін після початку продажів, PlayStation 4 також була продана в кількості близько 4,5 млн штук.

Нагадаємо, що судячи з останніх даних, нові консолі Sony і Microsoft продовжать залишатися дефіцитними ще в найближчі кілька місяців. За найбільш песимістичними ж прогнозами, нестача ігрових приставок може зберегтися і зовсім до кінця 2021 року.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Известно, как снимать наличные в банкомате ПриватБанк, если при себе только смартфон

Стаття доступна українською...Наверняка каждый из нас хотя бы один раз сталкивался с ситуацией, когда возникла резкая необходимость в наличных,...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -