Реклама

Sony втратить до $ 170 на кожній проданій PlayStation 5

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Sony втратить до $ 170 на кожній проданій PlayStation 5. Компанія збирається доставляти приставку літаками.

Все менше часу залишається до старту продажів ігрових консолей Sony і Microsoft нового покоління, і все менше часу у цих двох компаній для того, щоб забезпечити належний обсяг складських запасів на старті продажів. Як пише джерело, Sony вирішить питання доставки PlayStation 5 від складальних виробництв до логістичних центрів США радикально – за допомогою літаків.

Напевно, це буде прецедент в історії індустрії, коли замість звичайного і куди менш витратного морського шляху буде задіяна авіація. Так дійсно набагато швидше доставляти товари, але і ціни таких шляхів транспортування не співставні. Тому як мінімум на початковому етапі Sony продаватиме PlayStation 5 собі в збиток. За даними звіту Financial Times, на який посилається джерело, рівень втрат на одній консолі буде доходити до $ 170.

Читайте також: Sony Розробляють Нову Консоль PlayStation.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Компанія Google анонсувала великий перезапуск Google Pay

Сьогодні компанія Google анонсувала великий перезапуск Google Pay. Додаток став багатофункціональним сервісом. Складно сказати, з яким фінансовим додатком Google...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -