Реклама

Спам-повідомлення: що це та як їх вимкнути

Останні Новини

Часто трапляється, що на смартфон починають приходити різні новини з сайтів в інтернеті. Користувачі не розуміють де вони беруться та як від них здихатись. Таких сповіщень може бути дуже багато за день. За ними легко загубити дійсно потрібні повідомлення. Сьогодні ми розповімо, що таке Спам-повідомлення та як їх вимкнути раз і назавжди.

Цікаво: Що робити, щоб спам-дзвінки більше вас не турбували?

Де беруться спам-повідомлення? Все дуже просто – користувачі самі їх вмикають. Це робиться зазвичай автоматично і не роздумуючи.

Коли людина заходить на будь-який сайт, то на екрані може з’явитись сповіщення. На ньому потрібно натиснути так або ні, а це й надасть або заборонить надсилання новин на телефон. Користувачі вже знають про це і просто закривають вікно. Власники ж сайтів пішли далі і вирішили таки змусити читачів підписатись на новини.

Перший спосіб – не давати доступ до контенту. Часто зустрічаються сайти, де не можливо прочитати текст чи побачити товари, поки не погодишся на розсилку push-сповіщень.

Другий спосіб – кнопку підтвердження “так” виділяють яскравим кольором, роблять великою, доставляють стрілки і т.д.

В результаті людина або вимушена погодитись на сповіщення, або просто автоматично натискає на яскраву кнопку і продовжує перегляд сайту. Якщо сповіщення з додатків та від системи дійсно важливі і несуть потрібний інформативний характер, то спам розсилка тільки заважає і відволікає від основних новин. Проблема в тому, що люди часто взагалі не знають як вимкнути сповіщення з сайтів, а робиться це досить просто.

Цікаво: Chrome не буде надсилати вам спам сповіщеннями завдяки майбутній зміні

Інструкція наведена з браузера Google Chrome. Якщо ви користуєтесь іншим, то список дій буде такий самий, тільки розділи можуть відрізнятись назвами.
Отож, для початку треба відкрити браузер, натиснути зверху з правої сторони три крапки та зайти в налаштування. Там знайти розділ “Додатково” та перейти в налаштування сайтів. Останній крок – відкрити пункт “Сповіщення”. Перед вами з’явиться список сайтів, яким дозволено надсилати спам-повідомлення. Біля кожного з них буде активований повзунок. Щоб вимкнути сповіщення просто перетягніть його в протилежну сторону. Все, спам більше не турбуватиме вас.

Після того, як ви вимкнули сповіщення і ще раз захочете зайти на один із сайтів, він знову буде просити дозвіл на надсилання новин. З цієї проблемою також можна справитись. Для цього в налаштуваннях треба заборонити всі спливаючі вікна. Для цього в тому ж розділі “Налаштування сайтів” треба перетягнути повзунок в протилежну сторону біля пункту про спливаючі повідомлення.

Після виконання всіх описаних інструкцій, вас більше не потурбують набридливі реклами та новини. На смартфоні будуть лише потрібні сповіщення, які ви самі свідомо вмикатимете.

Цікаво: У Viber розповіли, чому в месенджері багато спаму і як з цим боротися

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы правильные настройки мессенджера WhatsApp

Стаття доступна українською...Почти все владельцы смартфонов используют мессенджеры для общения со своими родственниками или друзьями, поскольку это невероятно удобно,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -