На сайті Amazon з’явилась тизерна сторінка, відповідно до якої, специфікації розумного годинника Amazfit Bip U були розкриті до запуску. Дата запуску ще не оголошена, але годинник очікується найближчим часом.

Згідно розміщеної інформації, розумний годинник Amazfit Bip U отримає 1,43-дюймовий TFT-РК-екран з роздільною здатністю 320 х 302 пікселів. Екран буде захищений 2.D склом із покриттям проти відбитків пальців. Корпус годинника виконаний із полікарбонату. Ремінець тут із кремнієвої гуми, що буде доступний у чорному, рожевому та зеленому кольорах. Рівень водонепроникності до тиску 5ATM, а вага годинника становитиме 31 г.

Специфікації годинника Amazfit Bip U розкриті до запуску

Для підключення тут використовуватиметься Bluetooth 5.0, що буде сумісний із Android пристроями та iOS-пристроями. Керування буде здійснюватись за допомогою програми Zepp. Обладнаний годинник Bip U акумулятором на 225 мАг, що повинен забезпечити до 9 днів автономної роботи.

Щодо функціональності, то Amazfit Bip U працюватиме на RTOS та буде оснащений фірмовими датчиками Huami для забезпечення таких функцій як моніторинг частоти серцевих скорочень 24 × 7, моніторинг рівня кисню в крові, відстеження сну, моніторинг стресу та менструального циклу, автоматичне виявлення фізичних вправ, тощо. Також, будуть тут присутні стандартні сповіщення, управління відтворенням музики, пошук телефону, будильник, погода та інші.

Джерело: amazon

Рекомендуємо: Смартфон Galaxy Z Fold 3 отримає підекранну камеру.

Слідкуйте за свіжими новинами на нашій офіційній сторінці в Facebook та каналі в Telegram. Не забувайте підписуватися на Нас в Google News.

Залишити відповідь