Реклама

Список смартфонів, які отримають новітню OriginOS

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні було опубліковано список смартфонів, які отримають новітню OriginOS. Опублікований графік виходу оновлень.

Раніше Vivo розкрила подробиці про нову фірмову оболонку на базі Android під назвою OriginOS, яка замінить іншу фірмову оболонку FuntouchOS.

Тепер же був опублікований графік виходу OriginOS для різних смартфонів Vivo і Iqoo, яка також підтвердила, що її смартфони будуть переведені на нову оболонку.

31 січня оновлення стане доступним для тестування користувачам Vivo Nex 3S, Vivo X50, Vivo X50 Pro, Vivo X50 Pro +, Vivo S7, Iqoo 5, Iqoo 5 Pro, Iqoo Neo3, Iqoo 3.
Друга стадія бета-тестування стартує до Китайського Нового Року. На цій стадії до бета-тесту підключать власників Vivo Nex 3, Vivo Nex 3 5G, Vivo X30, Iqoo Neo і Iqoo Neo 855.

Третій етап буде запущений в другому кварталі 2021 року, тоді в бета-тесті братимуть власники Vivo X27, Vivo S6, Vivo S5, Vivo S1 Pro, Vivo S1, Vivo Z6, Vivo Z5, Iqoo Z1x, Iqoo Z1, Vivo Nex з двома екранами, Vivo Nex S.

Читайте також: Смартфони Vivo X60 першими отримають новий чіпсет від Samsung.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Повні технічні характеристики смартфона Samsung Galaxy S21 Ultra

Компанія Samsung Electronics поки тільки підігріває інтерес публіки до своєї великої презентації в січні. Тим часом, в мережі з'явилися...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -