Реклама

США дозволили постачати однокристальні системи для Huawei

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація, що США дозволили постачати однокристальні системи для Huawei. Однак є одне «але».

Видання Financial Times опублікувало чудові новини для Huawei і шанувальників смартфонів компанії. Джерело пише, що влада США почала дозволяти виробникам мікросхем поставляти компоненти для Huawei. Єдина умова: ці мікросхеми не повинні використовуватися в 5G-обладнанні китайського бренду.

Міністерство торгівлі США підтвердило, що дозвіл на поставку комплектуючих можна отримати, якщо компанії доведуть, що комплектуючі не підтримують 5G. Цю інформацію представив анонімний співробітник американського виробника мікросхем, який брав участь в обговореннях з владою США.

Цей крок може стати величезним благом для Huawei, яку у вересні сильно вибила з колії заборона США на отримання комплектуючих, в яких використовуються американські технології. Через ці санкцій Huawei втратила можливість замовляти у TSMC нові і старі однокристальні системи Kirin. Днями влади США дозволили Samsung Display поставляти екранні панелі, але без драйверів дисплеїв. Sony і Omnivision знову можуть поставляти Huawei датчики зображення. Раніше дозволи отримали AMD і Intel.

Схоже, США повільно знімають жорсткі обмеження на поставки комплектуючих для Huawei. Дві азіатські напівпровідникові компанії заявили, що вони з оптимізмом дивляться на отримання ліцензій на ведення бізнесу з Huawei. «Нам повідомили, що поставки чіпів для мобільних пристроїв не будуть проблемою».

Читайте також: Компанія Huawei Знайшла Заміну Додатку Google Maps.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Розумна колонка Xiaomi Mi Smart Speaker прямує до Європи

Минулого місяця Xiaomi представила нову розумну колонку на базі Google Assistant в Індії. Xiaomi Mi Smart Speaker пропонується в...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -