Реклама

Стало відомо, коли електросамокати від Xiaomi стануть доступні в Європі

Останні Новини

В березні 2022 року компанія Xiaomi презентувала в Китаї свої нові електросамокати Electric Scooter 3 Lite. Тепер є декілька фактів, які говорять про появу цих самокатів і в Європі. По-перше, на офіційному міжнародному сайті Xiaomi з’явилась вже нещодавно ця модель, а по-друге, деякі країні отримали всі потрібні сертифікати для Electric Scooter 3 Lite. Якщо судити по цих фактам, то зовсім скоро по всій Європі можна буде придбати електросамокат. Тепер трохи поговоримо про його основні характеристики.

Xiaomi Electric Scooter 3 Lite дуже зручний у всіх планах. Він легко складається у трьох місцях, завдяки цьому його можна переносити та носити із собою всюди. Вага також відносно не велика - 13 кг. На Xiaomi Electric Scooter 3 Lite можна їхати із максимальною швидкістю 25 км/год і підійматись на гірки з нахилом 14 градусів, тобто для їзди по усіх куточках міста точно підійде ідеально. На самокаті є дисплей, який показує швидкість руху та заряд акулятора. Ви завжди зможете дізнатись коли вже варто поставити електросамокат на зарядку. Також є можливість налаштовувати транспорт через спеціальний додаток на смартфоні. Електросамокат представлений на ринку в Китаї в чорному і білому кольорі, очевидно, що і у нас його можна буде придбати також в двох кольорах.

Цікаво: Новинка від Xiaomi – сучасний кондиціонер із швидким охолодженням та нагріванням повітря

Ціна та дата старту продажу поки невідоме питання. Коштує Xiaomi Electric Scooter 3 Lite в Китаї 300 доларів, якою ж буде вартість в Європі дізнаємось згодом, коли він стане доступний в магазинах або на інтернет-сторінках.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Sourcemi
Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Стартують продажі QLED телевізора Oppo Smart TV S1

Стартують продажі QLED телевізора Oppo Smart TV S1. В Китаї Ціна зі знижкою для перших покупців - $ 1050. Oppo...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -