Реклама

Старі смартфони та планшети Android перестають отримувати оновлення Google Play

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Бібліотека Google Play Services є на всіх сертифікованих Google Android-пристроях. Вона необхідна для роботи Google Play Store і десятків API-інтерфейсів, які можуть використовуватися сторонніми додатками. Google Play Services також використовується для додавання нових функцій в більш старі версії Android, як це було з функцією Nearby Share, недавно доданої на пристрої з Android 6.0+. Сьогодні ж стало відомо, що старі смартфони та планшети Android перестануть отримувати оновлення Google Play Services.

Google оголосила в своєму блозі, що компанія більше не буде оновлювати Google Play Services на Android Jelly Bean 4.1-4.3 (рівні API 16, 17 і 18). Google говорить, що компанія приймає це рішення, тому що Jelly Bean зараз має менше 1% активних користувачів Android. Фінальним випуском для пристроїв з Jelly Bean буде Google Play Services v21.30.99, який, як очікується, вийде в кінці серпня. Поточна версія програми - 21.24.18.

Розробникам, що використовують Google Play Services SDK в своїх додатках, рекомендується використовувати рівень API 19 (Android 4.4 KitKat), щоб уникнути проблем. Розробники також можуть скомпілювати кілька APK, кожен з яких містить окрему версію бібліотеки Play Services, якщо їм потрібно забезпечити підтримку пристроїв Jelly Bean.

Android 4.1 Jelly Bean випустили в липні 2012 року з такими функціями, як USB-аудіо та більш плавний інтерфейс. Android 4.2 вийшла в листопаді 2012 року з поліпшеннями екрану блокування і підтримкою декількох облікових записів користувачів, а Android 4.3 був випущений в липні 2013 року з Bluetooth LE і переробленим додатком камери.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

У Viber розповіли, чому в месенджері багато спаму і як з цим боротися

Нещодавно на нашому порталі ITechNews виходив матеріал, в якому розповідалося про те, що найбільше нервує власників iPhone під час...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -