Реклама

Створено ароматизовані стікери, які знищують неприємний запах всередині медичних масок

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація, що було створено ароматизовані стікери, які знищують неприємний запах всередині медичних масок. Французький бренд l’Officine Universelle Buly раптово вирішив проблему, яку, ймовірно, мало обговорюють.

Повідомляється, що l’Officine Universelle Buly продає стікери наборами. У кожному комплекті – вісім стікерів. Вони володіють ароматом перцевої м’яти з нотами лимона і евкаліпта. Творці продукту відзначили, що втомилися перебувати без свіжого весняного повітря.

Правило для використання стікерів одне - міняти їх разом з маскою. Кожен стікер можна носити до трьох або чотирьох годин. Набір коштує $ 10.

Варто зазначити, що подібні стікери продають і інші компанії. В Японії, наприклад, продаються наклейки, які потрібно самостійно просочувати ефірними маслами.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 10 функцій Windows 11, про які ви не знали

З кожним новим оновленням, Microsoft додає нові функції в ОС, щоб переконати своїх користувачів перейти на нову версію Windows...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -