Реклама

Створено розумний матрац з штучним інтелектом

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Німецькою компанією Emma було створено розумний матрац з штучним інтелектом. Він може підлаштовуватися під користувача і бути зручним протягом всієї ночі.

Новий матрац називається Emma Motion і оснащується 360 датчиками. Ці сенсори фіксують рухи або зміни тиску. Матрац працює безшумно, підключається до розетки.

Компанія Emma використовувала неймережу, яку навчила на декількох терабайт даних. Коли людина змінює позу під час сну, датчики виявляють це, сигнал обробляється в режимі реального часу, і верхній шар матраца деформується так, щоб людині було зручно.

Крім цього, матрац може підтримувати оптимальну температуру. На ньому не повинно бути занадто спекотно.

Матрац працює з додатком, в якому треба ввести параметри свого сну. Там же можна вказати, який матрац більше подобається - більш твердий або м'який. Його вартість у Франції та Бельгії становить 2 499 євро.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо додатковий фактор захисту банківської картки ПриватБанку від шахраїв

Останнім часом кількість шахраїв неймовірно збільшилася і швидше за все, продовжить зростати. Назвати якусь основну причину, чому люди на...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -