Реклама

Створено розумну колонку, яка здатна “підслуховувати” серцебиття

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні стало відомо, що було створено розумну колонку, яка здатна “підслуховувати” серцебиття. Як повідомляється, американські фахівці створили таку колонку, а точність її вимірювань виходить високою.

Як пише «N + 1», прототип колонки видає нечутні людському вуху ультразвукові сигнали. Потім колонка ловить відбитий сигнал і по ньому визначає невеликі зсуви шкіри, які виникають під час серцевих скорочень.

При розробці були труднощі. Справа в тому, що записувалися і сторонні шуми. Тоді інженери встановили масив з декількох мікрофонів. Алгоритм поєднує сигнали від них, щоб знайти патерни серцебиття.

Створено розумну колонку, яка здатна "підслуховувати" серцебиття

Колонку вже перевірили на добровольцях. Дані пристроя порівняли з даними ЕКГ. Виявилося, що колонка визначає частоту серцевих скорочень досить точно. Коефіцієнт кореляції склав 0,929.

У майбутньому такі колонки можуть допомогти людям стежити за здоров'ям.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Хмарний ігровий сервіс Amazon Luna доступний для смартфонів

У жовтні Amazon запустила свій хмарний ігровий сервіс під назвою Luna в ранньому доступі, зробивши його доступним на пристроях...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -