Реклама

Тарифи на мобільний зв’язок Київстар продовжують зростати

Останні Новини

Ще до настання Нового року певні тарифні плани мобільного зв’язку українських операторів почали зростати. Найбільшу увагу та гнівні коментарі користувачів отримала компанія Київстар, так як тарифи на мобільний зв’язок Київстар продовжують зростати і в деяких випадках зростають у два рази.

Основні скарги користувачів мобільного зв’язку компанії Київстар полягають не так в зростанні ціни, як у відсутності змін в тарифі. Тобто ви платите більше, але якість та умови тарифного плану не змінюються. Багато користувачів просто змінюють тарифи на дешевші, або шукають більш вигідні тарифні плани у інших мобільних операторів. Загалом, багато негативу спрямовано на неякісні послуги мобільного інтернету, його відсутність чи значні перебої у багатьох регіонах України.

Представники компанії в соц. мережах на невдоволені коментарі користувачів відповідають тим, що компанія працює над розвитком та модернізацією мережі, а також здійснює інвестиції у мережу 4G покриття.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Популярний серед українців месенджер отримав важливе оновлення

Популярний серед українців месенджер BiP отримав важливе оновлення. Оновлення надійшло сьогодні, 12 лютого 2021 року, та надає можливість використання...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -