Реклама

Телефон серії Huawei Nova 8 отримує сертифікацію 3C

Останні Новини

Минулого місяця, смартфони із серії Huawei Nova 8 були помічені на TENAA. Також, вчора, були розкриті технічні характеристики смартфона Huawei Nova 8 SE. Зараз, один телефон із серії Huawei Nova 8 отримує сертифікацію 3C в Китаї. Нагадаємо, що до даної лінійки, окрім Huawei Nova 8 SE, увійдуть ще Nova 8 та Nova 8 Pro.

Телефон серії Huawei Nova 8 отримує сертифікацію 3C

І так, сертифікацію 3C отримав телефон із номером моделі JSC-AN00 / TN00. Це може бути як смартфон Nova 8, так і Nova 8 Pro. Щодо розкритих деталей смартфону, то список 3C говорить про отримання смартфоном у комплекті зарядного пристрою із номером моделі «HW-110600C00» та швидкою зарядкою до 66 Вт. Поки, це вся інформація, що стосується даних двох моделей. Будемо очікувати на розкриття і інших деталей.

Рекомендуємо: Xiaomi тестує нову функцію для MIUI 12.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

LG готується випустити смартфон, який буде конкурувати із флагманом Samsung

Компанія LG готується випустити смартфон, який буде конкурувати із флагманом Samsung Galaxy S21. Мова йде про смартфон Stylo 7....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -