Реклама

Телефон завис і ні на що не реагує. Що робити в такій ситуації?

Останні Новини

Коли люди користувались звичайними телефонами або першими самими моделями смартфонів, то проблема зависання вирішувалась дуже швидко, просто виймали батарею і після цього телефон працював в звичайному режимі. Зараз цей спосіб став не можливим. На щастя, ситуації, коли смартфон не реагує на жодну дію трапляються рідко, але все ж таки вони існують. Нижче ми розповімо, що робити, якщо ваш пристрій відмовляється працювати і гальмує. Інструкція буде для Android i iOS.

Розпочнемо із телефонів на базі iOS. Вони взагалі починають гальмувати дуже рідко, це і є плюсом виробника Apple. Але якщо сталось так, що телефон не реагує на усі кнопки або ж взагалі став просто темним екран, то варто вимкнути, а потім увімкнути пристрій. Насправді дана дія допомагає виправити багато проблем та помилок. Адже система заново запускається з нуля.

Цікаво: Відомо, чи шкодить Вашому телефону підзарядка протягом ночі

Різні моделі iPhone перезавантажуються по різному. Ті, які мають кнопку Home, роблять це після натискання та утримання кнопки живлення. Тримати треба до того часу, як з'явиться напис на екрані "Вимкнути". Якщо у вас новіший телефон із Face ID, то треба утримувати не лише кнопку живлення, а і будь-яку для регулювання гучності звуку. Після цього також повинен на екрані бути напис "Вимкнути". Ще один варіант, який доступний у всіх моделях від Apple - це вимкнути телефон в налаштуваннях. Звісно, останній спосіб не допоможе, якщо дисплей не реагує на дотики.

Окрім цього, в телефонах на iOS є функція примусового перезапуску. Вона виконується також по різному залежно від моделі. Почнемо із старіших. Власники усіх iPhone до 6s повинні натискати на кнопку живлення + клавіша Home. Утримувати треба до того часу, поки не з'явиться логотип Apple. Ті, хто мають iPhone 7 серії, повинні натискати теж кнопку живлення та клавішу зменшення гучності. Після цього теж повинне засвітитись яблуко на екрані.

Ну а власникам усіх нових моделей від iPhone 8 потрібно швидко по черзі натиснути кнопку збільшення звуку, потім зменшення, а потім затиснути кнопку живлення поки не побачать значок бренду.

Бувають випадки, коли проблема в заряді акумулятора. В такому випадку залиште свій пристрій на зарядці та не чіпайте хоча б пів години. Коли батарея трохи підзарядиться, можна буде далі користуватись телефоном.

Тепер розберемось із смартфонами на базі Android. Якщо телефон гальмує або взагалі ні на що не реагує, то його також треба перезавантажити. Це відбувається за допомогою затискання кнопки живлення. У випадку, коли це не працює, можна кнопку утримувати більше як пів хвилини і смартфон просто сам вимкнеться або перегрузиться. Цей варіант називають жорсткою перезагрузкою. Ну а власникам телефонів із акумулятором, що знімається, варто просто витягнути його і всунути назад. Це допоможе пристрою справитись із проблемами в роботі.

Варто знати: 5 способів, щоб «прокачати» старенький телефон

Після відновлення роботи, можна ще зробити декілька дій, щоб і надалі з телефоном не ставалось подібного. Для цього потрібно перевірити чи достатньо вільного місця на смартфоні. Його повинно бути більше як 10%. Якщо у вас менше, то почистіть відео, фото, музику. Видаліть зайві програми та кеш із них. Ще можна стерти переписки, вони також займають місце.

Ще одною порадою буде оновити операційну систему, звісно якщо якесь оновлення доступне. Це можна зробити через налаштування. Також можна відразу буде увімкнути функцію автооновлення, щоб більше за цим не слідкувати.

Пам'ятайте, одноразове зависання телефона не несе небезпеки, але якщо така ситуація стається регулярно, то варто замислитись чи усі деталі в порядку. Також варто дані збережені на пристрої продублювати, адже телефон може вимкнутись і більше не включитись.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Чому месенджер WhatsApp не користується популярністю серед українців

Більшість українців активно користується месенджерами, серед яких варто відмітити Viber і Telegram, які вважаються найпопулярнішими. Хоча у всьому світі...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -