Реклама

Telegram дозволяв стороннім особам отримувати доступ до секретних чатів

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація, що Telegram дозволяв стороннім особам отримувати доступ до секретних чатів. З такою заявою виступив дослідник безпеки Дхіраджем Мішра. Таку проблему в безпеці було виявлено у версії додатка Telegram 7.3 для macOS.

За словама Дхіраджем, зловмисники могли отримувати доступ до самознищуючих повідомлень, а саме до відео та аудіо. Як виявилося, зловмисники могли до них отримати доступ навіть після того, як повідомлення, відео та аудіо були видалені.

Як він повідомляє, при відправленні аудіо та відео через звичайні повідомлення, додаток передає шлях збереження файлів в форматі «.mp4». Якщо відправлення відбувається через секретний чат, то шлях не вказується, але передані файли всерівно зберігаються в тому ж місці.

Дхіраджем Мішра заявляє, що Telegram зберігає локальні копії відправлень в секретних чатах за заданими шляхами, що надзвичайно небезпечно і така практика неправильна.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Huawei втратили ще один важливий 5G ринок

Сьогодні надійшла інформація, що Huawei втратили ще один важливий 5G ринок. Як повідомляється, Італія завадила телекомунікаційній групі Fastweb підписати угоду з Huawei про...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -