Telegram став найбільш завантажуваним неігровим додатком

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Sensor Tower повідомила, що в січні 2021 року Telegram став найбільш завантажуваним неігровим додатком в світі. Мессенджер навіть обігнав таких гігантів, як TikTok і WhatsApp.

За вказаний період кількість завантажень і установок Telegram досягло 63 млн. Це майже в чотири рази більше, ніж було в січні 2020 року. Найбільше месенджер скачували в Індії та Індонезії.

На другому місці опинився TikTok з 62 млн завантажень. У топ-5 також увійшли Signal, Facebook і WhatsApp. Що цікаво, Telegram був беззаперечним лідером в Google Play. В App Store же месенджер зайняв лише четверте місце.

Нагадаємо, в січні WhatsApp оголосив про зміни в призначеному для користувача угоді, пов’язаних з персональними даними. Після цього багато хто почав завантажувати альтернативні месенджери.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Відомо, в якому випадку необхідно змінити номер телефону

Ймовірно, багато хто з нас, стикався з проблемою постійних рекламних дзвінків, дзвінків-роботів чи спам-розсилок у вигляді смс-повідомлень. Позбутись надокучливих...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -