Реклама

Телевізори LG OLED матимуть проблеми з PlayStation 5 і Xbox Series X

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Дорогі розумні телевізори LG OLED матимуть проблеми з PlayStation 5 і Xbox Series X. Вся справа в технології Variable Refresh Rate. Можливо, LG вдасться все виправити.

Схоже, недешеві телевізори LG OLED лінійок CX і C9 можуть завдати проблем тим, хто купить нові ігрові консолі Sony або Microsoft.

Як виявилося, ці телевізори мають проблеми при роботі технології Variable Refresh Rate (VRR). Якщо точніше, часом можуть проявлятися зрушення яскравості або гами, через що темні області будуть виглядати більш сірими і розмитими, крім того, може проявлятися мерехтіння зображення.

У такому режимі грати, само собою, нормально не вийде, так що функцію доведеться відключати. В цілому це не катастрофа, але мова про досить дорогих телевізорах, які в тому числі позиціонувалися як ігрових.

LG вже визнала проблему і спробує виправити її за допомогою оновлення ПЗ, але не факт, що у неї вийде. Причина ж ховається в самих панелях. Справа в тому, що значення гами для панелі OLED в цьому випадку оптимізовано і зафіксовано для кадрової частоти 120 Гц. І зроблено це шляхом фіксованого часу зарядки для субпикселей OLED. VRR використовується, коли частота кадрів менше 120 Гц. Однак, коли OLED-телевізор використовує частоту кадрів менше 120 Гц, гамма-крива несумісна з частотою кадрів. Отже, більш низька частота кадрів призводить до того, що субпіксель перезаряджаються, викликаючи мерехтіння темно-сірих зображень, яке помітно на темних областях, оскільки людські очі більш чутливі до низьких сірим кольорами.

Читайте також: LG Electronics представила новий OLED дисплей.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, як не варто поводитись з смартфоном

Буває, що гаджети слугують набагато менше часу, ніж нам хотілось. Ми часто вважаємо, що вони застаріли. А як по-іншому?...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -