Реклама

TikTok потрапляє під заборону ще однієї країни

Останні Новини

Додаток TikTok уже заборонений у деяких країнах. Сьогодні з’являється інформація, що TikTok потрапляє під заборону ще однієї країни. А саме, його можуть заборонити в Японії.

У Японії уже почали працювати над забороною групи додатків китайських виробників. Пояснюється, це знову ж таки, безпекою даних користувачів. Занепокоєння викликає потрапляння особистих даних до уряду Китаю. Група законодавці запланували подання пропозиції про заборону до уряду Японії до вересня 2020 року

Нагадаємо, що додаток TikTok знаходиться на перших позиціях щодо розважальних програм у світі та входить у п’ятірку найбільш завантажених програм.

Варто зазначити, що представники TikTok зазначають, що навколо додатку є багато дезінформації, а дані користувачів знаходяться під суворим контролем.

Рекомендуємо: Facebook Закриває Власний Аналог TikTok.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

OPPO анонсували платформу з автоматизованим виявленням COVID-19

Сьогодні, на конференції INNO DAY 2020,  OPPO анонсували платформу з автоматизованим виявленням COVID-19, яка допоможе в боротьбі з пандемією. За даними...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -