Реклама

TikTok жорстко взявся за профілі неповнолітніх користувачів

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація від TechCrunch, що TikTok жорстко взявся за профілі неповнолітніх користувачів. Стало відомо, що розробники обмежили можливості їх взаємодії з іншими власниками аккаунтів і контентом.

Тепер облікові записи дітей у віці від 13 до 15 років будуть за замовчуванням налаштовані як особисті. Це означає, що TikTok відключить можливість рекомендацій цього профілю стороннім користувачам, а власникам акаунтів доведеться вручну схвалювати всіх «друзів». Для інших доступ до контенту облікового запису дитини буде закритий.

Крім цього, розробники обмежать можливості взаємодії таких акаунтів. Соцмережа видалила для них опції дуетів, «стітчінга» (вставки уривків чужих роликів в свій) і скачування відео. Можливості коментування публікацій також будуть обмежені - їх зможуть коментувати тільки «друзі», якщо користувач не відключить коментарі в налаштуваннях.

Для власників акаунтів у віці від 16 до 17 років дуети і «стітчінг» залишаться доступні, але тільки для «друзів». Завантаження їх відеороликів за замовчуванням буде недоступно, але при бажанні вони зможуть змінити цю опцію. Асоціація батьків і вчителів (PTA), Національний центр зниклих та експлуатованих дітей і ряд інших організацій позитивно відреагували на зміну правил соцмережі. Вони вважають, що це зробить соцмережу безпечнішою для підлітків. Це не перше обмеження TikTok, що стосується користувачів віком молодше 18 років.

Соцмережа обмежувала їх можливості по прямому обміну повідомленнями, розміщення прямих трансляцій і багато в чому іншому. Крім цього, компанія додала в додаток опцію батьківського контролю Family Pairing. У випадку з TikTok, для розробників особливо важливо контролювати контент серед дітей, тому що підлітки займають значну частину аудиторії. За даними компанії, вік 41% користувачів майданчика становить від 16 до 24 років, а в США цей показник досягає 60%.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Смартфон Samsung Galaxy S21 Ultra може отримати спеціальний футляр для S Pen

Однією з найбільш стійких чуток за останні кілька тижнів були твердження, що нова серія Samsung Galaxy S21 запропонує підтримку...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -