Реклама

ТОП 4 недорогих, але якісних смартфони

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Якщо ви хочете придбати телефон середнього класу, то ця добірка точно для вас. В неї увійдуть: Vsmart, Realme і Samsung. Ми розкажемо про чотири смартфони з хорошими комплектуючими, які в них мінуси і плюси, та багато іншого.

Realme 8

ТОП 4 недорогих, але якісних смартфони

В ньому стоїть дисплей на 6,4 дюйми, що має зображення 2400 на 1080. Також в Realme 8 встановлений потужний процесор Helio G95 з 8-ма ядрами. Він набрав 300 тисяч балів у програмі AnTuTu. Сам смартфон має чудовий зовнішній вигляд, але корпус виготовлений з пластика. В ньому стоїть акумулятор на 5000 мАг, що підтримує швидку зарядку.

Головна камера у ньому на 64 Мп, через це ви зможете робити дуже чіткі та красиві фото. Фронтальна камера теж тішить, бо вона на 16 Мп, що дуже добре підійде для селфі.

Рекомендуємо: Названо 3 смартфони, які можуть працювати в оновлених мобільних мережах.

Vsmart Joy 4

ТОП 4 недорогих, але якісних смартфони

В цьому телефоні встановлений дисплей на 6,53 дюйми, який видає дуже гарне зображення, розміром 2340 на 1080. Має новий NFC модуль, але відсутній діод, що блимає, коли є повідомлення. У Vsmart Joy 4 стоїть процесор Snapdragon, який дає телефону не погану автономність і також має 8 ядер. Смартфон набрав 163 тисячі балів у тесті AnTuTu, що тестує процесори на потужність. В телефоні встановлений хороший акумулятор на 5000 мАг, за допомогою нього Vsmart Joy 4 тримає заряд дуже довгий час.

Головна камера у смартфоні на 16 Мп, що робить більш-менш нормальні фото. А для селфі вам виділили цілих 13 Мп. Також для Vsmart Joy 4 майже немає чохлів та інших аксесуарів, що можна віднести до мінусу.

Рекомендуємо: Названо найкращі смартфони 2021 року бренду Xiaomi.

Samsung Galaxy A52

ТОП 4 недорогих, але якісних смартфони

В ньому стоїть Super AMOLED дисплей на 6,5 дюймів, що має класну кольоропередачу і розмір зображення 2400 на 1080. Також екран видає частоту кадрів в 90 Гц. В Galaxy A52 встановлений дуже хороший процесор Snapdragon 720G з 8-ма ядрами. Він досить потужний, тому що набрав 284 тисячі балів у тесті AnTuTu. Galaxy A52 підтримує швидку зарядку і має акумулятор об’ємом 4500 мАг, завдяки чому смартфон досить довго тримає заряд.

Головна камера у ньому на 64 Мп, за допомогою неї у вас будуть виходити красиві фото, а фронтальна просто відпад – цілих 32 Мп! Плюс телефона – це знову ж вологозахист, а мінус – корпус з пластику.

Цікаво: Названо 4 якісні смартфони 2021 року, які вам довго пропрацюють.

Samsung Galaxy A41

ТОП 4 недорогих, але якісних смартфони

В Galaxy A41 встановлений дисплей на 6,1 дюйма, що видає зображення розміром 2400 на 1080. Телефон має нормальний 8-ми ядерний процесор - Helio P65. Також він набрав 182 тисячі балів у тесті AnTuTu. Головна камера в Galaxy A41 на 48 Мп, що трішки менше, ніж у Realme 8, але все одно робить нормальні фото. А ось фронтальною камерою нас побалували, тому що вона аж на 25 Мп.

Уявіть якої прекрасної якості будуть ваші селфі! Великим плюсом цього смартфона є вологозахист, а мінус - маленький акумулятор. Його об’єм становить всього 3500 мАг. Телефон буде швидко через нього розряджатися, тому що має хороші комплектуючі, які потребують багато енергії.

Рекомендуємо: Топ-4 смартфони, які відповідають ціні і якості.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Oppo готується показати смартфон A93

Сьогодні надійшла інформація, що Oppo готується показати смартфон A93. Відповідна інформація зявилася на офіційному акаунті Oppo Malaysia в Twitter,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -