Реклама

Twitter запланував закрити додаток “Periscope”

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація, що Twitter запланував закрити додаток “Periscope”. Додаток для обміну відео в Twitter “Periscope” останнім часом не був слуху, а його популярність досить сильно впала. Оскільки TikTok – це присмак 2020 року, а Twitter зосереджується на зникаючому флоті сервісу Tweet, очевидно, що час пішов далі. Дійсно, коли Twitter вирішив придбати сайт ще до його запуску в 2015 році, він був спойлером до подібного додатка Meerkat, і коли ми востаннє про це чули? (Власне, це було цього року, тепер це служба відеодзвінків House Party).

З плином часу, технологій та Zeitgeist досить часто можна спостерігати, як ці додатки “наступної великої надії” падають. Хоча, це в основному бізнес-модель Google. Тож не є надзвичайною несподіванкою, що ми отримуємо перші натяки на те, що Перископ не довго буде доступним в цьому світі. Розробник на ім’я Джейн Мачун Вонг ( @wongmjane ) досліджував розбір останнього коду програми Twitter і виявив зловісну річ.

Twitter запланував закрити додаток "Periscope"

У застарілому рядку коду приховано (мертве) посилання під рядком “ps_app_shutdown_learn_more_url”. Хоча ми не маємо додаткових подробиць і поки що нічого офіційного не чути від Twitter. Тим не менш, відчувається, що Перископ виконав свою мету. Twitter Live активно працює в головному додатку з 2016 року, і це досить довго, щоб тепер він бачив, як його використовують для своїх других президентських виборів у США. Трансляція в прямому ефірі в Twitter досі згадується як підтримка “від Periscope”, але в наші дні це швидше кивок історії, ніж активне партнерство.

Що б не сталося зараз, це буде здаватися чимось порожнім кінцем для Перископа. Twitter вбив ще одне придбання, Vine, щоб зосередитись на "Перископі", що на той час було дуже згубним. Якщо "Перископ" теж ближче до кінця, це означатиме сумний кінець двох проектів, які могли б у правильних руках дати TikTok пробіг за свої гроші.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Sourcexda
Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Всі Redmi Note 9 ProMax розкупили

Цей тиждень насичений на швидкі розпродажі смартфонів. Раніше ми повідомляли, що смартфони Meizu 17 розкупили за декілька хвилин.На цей...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -