Реклама

У 2022 році Huawei представить свої комп’ютерні процесори

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Відомий бренд Huawei лідирує у якостях фотографування своїх гаджетів. До того ж він сприяє світовому розширенню мобільної мережі п’ятого покоління 5G.

Компанії не вдалось здобути великої кількості прихильників у США та Європі, тому виробники були змушені зосередитись на виготовленні комп`ютерної техніки та ноутбуків.

Цікаво: Названо секрет успіху китайських виробників смартфонів та інших девайсів.

HuaweiUpdate поділився новиною про те, що для ПК і ноутбуків Huaweі планує випускати процесор, який називатиметься Pangu. Відомі моделі ноутбуків MateBook давно завоювали любов своїх власників. Зокрема, завдяки привабливому зовнішньому вигляду та функціонуванню. Вбудовані в них мікросхеми раніше замовляли у Intel та AMD.

Процесор Pangu планують представити в червні 2022 року. Він зможе позмагатися з чіпами Intel Core та AMD Ryzen за популярність серед споживачів.

У масовий продаж його можуть пустити в комплектаціях моделей Huawei в середині 2022 року. Розробники мають на меті зменшити кількість деталей від AMD та Intel. Натомість комплектувати свою продукцію процесорами Pangu. Він буде створений на прикладі процесора Kirin, при використанні технологій AMD, які прискорюють роботу ПК і розширюють сховище.

Розробка процесора Pangu допоможе бренду Huawei зменшити використання комплектуючих від сторонніх виробників, скоротити витрати та додати на лінію виробництва новий продукт.

Також нещодавно було названо важливі коди для смартфонів Huawei, які потрібно знати користувачам.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо вплив пандемії на можливості гаджетів

Коронавірус вніс свої корективи як в наше буденне життя, так і в світ технологій. Хоча вони ніколи і не...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -