Реклама

У Dell з’явився перший зарядний пристрій з нітридом галію

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

У Dell з’явився перший зарядний пристрій з нітридом галію. Він видає 100 Вт потужності і призначений як для ноутбуків, так і для смартфонів.

Асортимент аксесуарів компанії Dell поповнився новим зарядним пристроєм для ноутбуків. Однак це не просто чергова зарядка, так як вона виготовлена ​​із застосуванням нітриду галію (GaN).

Пристрій оснащений двома портами - USB-C і USB-A. Перший видає до 90 Вт потужності (5 В 3 А, 9 В 3 А, 15 В 3 А, 20 В 4,5 А) і призначений для зарядки ноутбуків. Другий потужністю 10 Вт (5 В 2 А) підходить для зарядки мобільних пристроїв - смартфонів. Також підтримується технологія швидкої зарядки Dell ExpressCharge. Вона дозволяє зарядити акумулятор середньостатистичного ноутбука Dell на 35% за 15 хвилин і на 80% за одну годину.

Читайте також: Що Потрібно Знати Про Створення Веб-Сайту?

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Нова соціальна мережа Yubo. Ніяких “лайків” та “стеження”

Нова соціальна мережа Yubo. Ніяких "лайків" та "стеження" і відхід від стандартних методів спілкування. Соціальну мережу запустив французький стартап. Це...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -