Реклама

У додаток WhatsApp була впроваджена функція для голосових повідомлень

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Розробники продовжують доопрацьовувати месенджер WhatsApp, забезпечуючи нові можливості. Декілька днів тому представники компанії анонсували удосконалений алгоритм наскрізного шифрування даних, що передаються у додатку. Крім того, була покращена робота популярної серед користувачів функції “Голосові повідомлення”.

Було внесено зміни в інтерфейс сервісу “Голосові повідомлення”.

Це добра новина для тих, хто постійно надсилає аудіоповідомлення у додатку WhatsApp. Відтепер доступна можливість ставити запис звуку на паузу та згодом продовжити запис. Отже, це дозволить зменшити кількість повідомлень, що відправляються.

Дані про внесені зміни в інтерфейс додатку були опубліковані на сайті ресурсу "WABetaInfo". Також повідомляється про те, що нові функції знаходяться на етапі розроблення. На вищезгаданій платформі кожен може подивитися відео ролик, в якому демонструється оновлений інтерфейс додатку із можливістю призупинювати та відновлювати процес запису звукових повідомлень.

Також розробники WhatsApp регулярно оновлюють функціонал месенджера.

Нещодавно в WhatsApp була реалізована можливість прослуховувати аудіоповідомлення після того, як поточна розмова була завершена. Це дозволяє слухати тривалі голосові повідомлення, переписуючись з іншими користувачами WhatsApp.

В стадії розробки оновлені функції не можуть тестувати навіть бета-тестери. На даний момент останньою розробкою, доступною для тестування, є новини, що зникають. Станом на сьогодні неможливо вступити в команду тестувальників WhatsApp. Як ми вже звикли, нові можливості спочатку впроваджуються в версію для ОС iOS та через певний проміжок часу стають доступними для користувачів ОС Android.

Також нещодавно стало відомо, що з 1 листопада багато українців не зможуть користуватися месенджером WhatsApp.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Hyundai представив новий спортивний електромобіль

Автовиробник Hyundai представив новий спортивний електромобіль - RM20e Racing Midship Sports. Це повинен бути високопродуктивний електричний спортивний автомобіль будь-якого...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -