У iPhone 12 знайшли приховану функцію

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

У iPhone 12 знайшли приховану функцію. Смартфон може заряджати аксесуари бездротовим шляхом.

Поки що Apple офіційно не представила функцію, яка відключена в iPhone 12 У минулому році ще до анонса iPhone 11 ходили чутки про те, що Apple додасть в смартфон функцію зворотньої бездротової зарядки, однак в процесі розробки від цієї функції відмовилися. Схоже, компанія додала цю функцію в iPhone 12.

У документації Apple iPhone 12 на сайті Федеральної комісії із зв’язку США говориться про те, що нові смартфони компанії підтримують двосторонню бездротову зарядку. Джерела повідомляють, що iPhone 12 працює із зарядними пристроями Qi, а також має «функцію зворотньої бездротової зарядки на частоті 360 кГц», яка дозволяє заряджати аксесуари.

Поки що Apple офіційно не представила функцію, яка відключена в iPhone 12. Висловлюються припущення, компанія може приберегти цю функцію до анонсу навушників AirPods 3 і AirPods Pro 2, які повинні вийти вже скоро.

І хоча зворотня бездротова зарядка може бути активована через оновлення програмного забезпечення, поки що точно невідомо, чи має намір Apple зробити це.

Читайте також: Реліз Apple AirPods 3 Відбудеться Ще Не Скоро.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Відомо, в якому випадку необхідно змінити номер телефону

Ймовірно, багато хто з нас, стикався з проблемою постійних рекламних дзвінків, дзвінків-роботів чи спам-розсилок у вигляді смс-повідомлень. Позбутись надокучливих...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -