Реклама

У месенджері Viber буде доступний новий вид захисту від шахраїв

Останні Новини

Допоки месенджер Viber залишається одним із популярних додатків серед українців, доти ми будемо описувати можливі варіанти шахрайських дій саме через Вайбер. І як би багато інформації не було, шахраї весь час розвиваються, тому ми повинні добре дбати про захист своїх даних. В даній статті ми розглянемо функцію месенджера Viber для захисту себе від небажаних дзвінків, та загалом від шахраїв.

Схема ввімкнення даної функції така: в правому нижньому куті переходимо в розділ «Додатково» - далі «Меню» - «Параметри» - шукаємо пункт «Виклики та Повідомлення» - далі «Захист від зайвих дзвінків», його необхідно активувати.

Якщо вам не вдалось увімкнути дану функцію, то доведеться ще почекати, так як функція поки доступна не для всіх користувачів. Очікується вона на всіх пристроях уже найближчим часом.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо ситуації з банківською картою, коли потрібно негайно зв’язатися з банком

Банківські картки зараз користуються популярністю серед українців і навіть вспіли стати такою річчю, без якої вже важко обходитися. Враховуючи...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -