Реклама

У приставки PlayStation 5 відсутній браузер

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

У приставки PlayStation 5 відсутній браузер. Але в Sony не бачать в цьому проблеми.

Ігрова консоль PlayStation 5 виходить вже завтра (правда, не скрізь), і напередодні цієї важливої ​​події представники Sony дали інтерв’ю японському виданню AV Watch, в якому постаралися пояснити пару не дуже очевидних моментів, пов’язаних з новою консоллю. Наприклад, як виявилося, в PlayStation 5 немає браузера.

У PlayStation 3 він був, як і в PlayStation 4. А в PlayStation 5 зник. Чому? Незрозуміло, але в компанії не бачать в цьому великої проблеми. Виконавчий віце-президент компанії Масаясу Іто (Masayasu Ito) і старший віце-президент Sony Interactive Entertainment Хидеаки Нішіни (Hideaki Nishino) висловили сумнів в тому, що окремий додаток браузера дійсно необхідно, адже частина його функцій реалізована в мережевих функціях приставки. Про які такі функції мова – незрозуміло. Ймовірно, мається на увазі можливість підключення до мереж Wi-Fi або те, що користувачі можуть авторизуватися в власних системах деяких видавців ігор.

Прокоментували топ-менеджери і дивну ситуацію з підтримкою VR на PlayStation 5. Нагадаємо, сама консоль сумісна із шоломом PlayStation VR, але ось камера (PlayStation Camera) не може відстежувати рухи користувача в шоломі. Питання вирішує … безкоштовний адаптер камери, але для того, щоб його отримати, потрібно заповнити заявку на сайті. І ще маленький штрих: VR-ігри працюють на PlayStation 5 тільки в режимі зворотної сумісності PS4.

Загалом, дрібних проблем з запуском VR на PS5 вистачає для того, щоб зіткнувшись з ним, у користувача пропало бажання використовувати відповідну функцію. У відповідь на це пан Нішіни зазначив, що деякі ігри в будь-якому випадку будуть працювати краще, ніж на PS4. Він також висловив бажання в майбутньому побачити більш елегантне рішення для VR-ігор на PS5, але … більше йому з цього питання сказати нічого.

Читайте також: Приставка Sony PlayStation 5 вже продається за завищеною ціною.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, в якій руці найкраще тримати смартфон

Напевно всі власники смартфонів в певний період користування смартфоном, задавали собі такі запитання: як правильно тримати смартфон?; в якій...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -