Реклама

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

У Viber розповіли, як користуватися новими та ексклюзивними функціями месенджера

Останні Новини

Profihttps://itech.co.ua/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших технічних гаджетах; Роботи, VR, камери, дрони, AR та багато іншого.
- Advertisement -

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Месенджер Viber найпопулярніший серед українців, тому цілком логічно, що всі новини, рекомендації та коментарі компанії завжди на слуху. Враховуючи таку популярність месенджера, у Viber розповіли, як користуватися новими та ексклюзивними функціями месенджера. Швидше за все, вам, як активному користувачеві месенджера, така пропозиція буде справді цікава.

Так ось, компанія Viber Rakuten запустила одну цікаву програму для українських користувачів месенджера – Viber Beta. Суть цієї програми полягає у фінальному тестуванні нових функцій та можливостей месенджера. Фактично, ви отримаєте нагоду одним із перших перевірити на працездатність ту чи іншу функції месенджера та зробити свій внесок в її реалізацію, та правильне функціонування.

Для чого у Viber це роблять? В першу чергу для того, щоб подивитися на реакцію користувачів стосовно нових функцій месенджера. Приставка Beta означає, що нові функції, які ви зможете протестувати особисто, напередодні вже були перевірені розробниками месенджера, а вам залишається тільки перевірити її та, при потребі, повідомити їх про помилки, або ж надати рекомендації стосовно покращення.

Як отримати Viber Beta? Все досить просто, оскільки вам необхідно тільки перейти по цьому посиланню і підтвердити свою участь в програмі. Далі вам на смартфон прийде оновлення для тестувальників (оновлення для основної версії Viber), але не варто на нього очікувати зразу, очікування може затриматися на декілька годин.

У випадку, якщо ви більше не хочете приймати участь в тестуванні, необхідно тільки видалити Viber Beta та завантажити на смартфон загальнодоступну версію Viber із офіційного магазину додатків Google. Також варто нагадати, що Viber Beta зараз доступний тільки для користувачів Android, але розробники обіцяють, що найближчим часом користувачі iOS також отримають можливість тестувати месенджер.

ITech News

Слідкуйте за свіжими новинами на нашій офіційній сторінці в Facebook, каналі в Telegram та в Twitter. Не забувайте підписуватися на Нас в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Redmi продала більше 300 тис смартфонів Note 9 5G лише за пів дня

Компанія Xiaomi, в лиці Redmi, випустила свої нові смартфони Redmi Note 9 5G кілька днів тому, а перші офіційні продажі...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -