Реклама

У Viber розповіли, як користуватися новими та ексклюзивними функціями месенджера

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Месенджер Viber найпопулярніший серед українців, тому цілком логічно, що всі новини, рекомендації та коментарі компанії завжди на слуху. Враховуючи таку популярність месенджера, у Viber розповіли, як користуватися новими та ексклюзивними функціями месенджера. Швидше за все, вам, як активному користувачеві месенджера, така пропозиція буде справді цікава.

Так ось, компанія Viber Rakuten запустила одну цікаву програму для українських користувачів месенджера - Viber Beta. Суть цієї програми полягає у фінальному тестуванні нових функцій та можливостей месенджера. Фактично, ви отримаєте нагоду одним із перших перевірити на працездатність ту чи іншу функції месенджера та зробити свій внесок в її реалізацію, та правильне функціонування.

Для чого у Viber це роблять? В першу чергу для того, щоб подивитися на реакцію користувачів стосовно нових функцій месенджера. Приставка Beta означає, що нові функції, які ви зможете протестувати особисто, напередодні вже були перевірені розробниками месенджера, а вам залишається тільки перевірити її та, при потребі, повідомити їх про помилки, або ж надати рекомендації стосовно покращення.

Як отримати Viber Beta? Все досить просто, оскільки вам необхідно тільки перейти по цьому посиланню і підтвердити свою участь в програмі. Далі вам на смартфон прийде оновлення для тестувальників (оновлення для основної версії Viber), але не варто на нього очікувати зразу, очікування може затриматися на декілька годин.

У випадку, якщо ви більше не хочете приймати участь в тестуванні, необхідно тільки видалити Viber Beta та завантажити на смартфон загальнодоступну версію Viber із офіційного магазину додатків Google. Також варто нагадати, що Viber Beta зараз доступний тільки для користувачів Android, але розробники обіцяють, що найближчим часом користувачі iOS також отримають можливість тестувати месенджер.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Google припиняє підтримку ключової функції Google Pay

Минулого тижня Google Pay отримав серйозні зміни . Зовсім новий додаток представляє ряд функцій, таких як автоматичне сканування квитанцій,  а також новий новий інтерфейс. Але з...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -