Реклама

У Viber заспокоїли українців: стеження за користувачами неможливе

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Нещодавно на ITechNews було опубліковано матеріал, в якому вказувалося на те, що ваш смартфон та ваш акаунт Viber можуть прослуховувати шахраї, які за допомогою шкідливого програмного забезпечення могли дистанційно керувати вашим смартфоном. Детальніше з цим матеріалом можете ознайомитися за посиланням.

Після цього, ми вирішили ще більше вивчити проблему шахрайств із месенджерами та соціальними мережами, та в процесі цього, нам вдалось поспілкуватись із представником компанії Rakuten Viber в Україні, щоб прояснити деякі деталі стосовно захисту конфіденційної інформації користувачів даного месенджера. На офіційну відповідь не прийшлося довго очікувати і у Viber заспокоїли українців: стеження за користувачами неможливе.

В компанії виступили з такою заявою:

«Особисті дзвінки у Viber, так само як і групові та персональні повідомлення, завжди зашифровані наскрізним шифруванням. Це означає, що лише відправник та отримувач мають доступ до вмісту дзвінка/чату, причому лише через їхні пристрої, на яких був здійснений авторизований вхід у Viber. Жодна третя сторона (включаючи команду Viber) не може вплинути на роботу шифрування та перехопити будь-яку частину приватного діалогу користувачів.

Якщо контакти отримують повідомлення, які людина не надсилала, причиною можуть бути проблеми із безпекою на стороні конкретного користувача. Ми рекомендуємо перевіряти захист пристрою: встановити та вчасно оновлювати антивірус, захищати доступ до телефону пін-кодом та уникати переходу за будь-якими сумнівними посиланнями, які можуть призвести до встановлення шкідливого програмного забезпечення».

Отже, ми ще раз підтверджуємо те, що у разі виникнення проблем із месенджерами, тобто не лише із Viber, а й з схожими, в першу чергу варто шукати проблему на своєму власному смартфоні. Варто перевірити свій пристрій на наявність вірусних чи інших шкідливих програм, які і можуть наносити вам шкоду в месенджері безпосередньо з вашого смартфона.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Microsoft працює над великим оновленням для Surface Duo

Microsoft почала працювати над пристроєм з двома екранами наприкінці 2014 року, і для того, щоб запустити такий пристрій, як...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -