Реклама

У відновлених iPhone 13 можуть з’явитися китайські екрани

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

У відновлених iPhone 13 можуть з’явитися китайські екрани, а в нових iPhone 13 не буде.

Компанія BOE докладає всіх зусиль, щоб увійти в ланцюжок поставок Apple і почати поставляти OLED-екрани для iPhone, проте китайський виробник поки не зміг домогтися успіхів у цьому напрямі.

Згідно з останніми повідомленнями китайських ЗМІ, Apple не дозволить BOE поставляти OLED-екрани для телефонів iPhone наступного покоління, які повинні бути випущені під можливою назвою iPhone 13 восени наступного року.

Джерела повідомляють, що Apple протестувала всі надіслані зразки OLED-екранів BOE, але вони все ще не відповідають вимогам Apple. Це означає, що Samsung Display і LG Display залишаться єдиними постачальниками OLED-екранів для смартфонів iPhone в наступному році.

Також з'явилася інформація про те, що Apple розглядає можливість використання OLED-екранів BOE в відновлених iPhone. Також в сервісних центрах при заміні розбитих екранів.

У смартфонах iPhone 12 використовуються екрани виробництва Samsung Display і LG Display, у яких виявлені проблеми з зображенням. Втім Apple планує випустити оновлення, так що проблема може виявитися програмної.

Читайте також: Розкрито реальну вартість смартфона iPhone 12 Pro.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 3 «секретні» функції клавіатури на Android – смартфонах

В даній статті ми назвемо 3 «секретні» функції клавіатури. Ми говоримо секретні, тому що багато користувачів справді не знають...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -