Реклама

Українці в черговій небезпеці: шахраї навчилися підробляти голос

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Українці в черговій небезпеці: шахраї навчилися підробляти голос і вийшли вони на абсолютно новий рівень. Як повідомляють експерти з кібербезпеки, зараз шахраям потрібен лише шматок голосу потенційної жертви.

Завдяки новій технології, шахраям необхідно невеликий зразок голосу, а далі технологія розробить повноцінну промову.

Фахівці попереджають, що зараз надзвичайно добре необхідно вслуховуватися в те, що говорить людина під час телефонного дзвінка. Особливо це стосується випадків, коли неочікувано просять переказати кудись гроші, або ж оплатити незрозумілу послугу. На даний момент, 100% захисту від такого шахрайства не існує.

Історія із підробленим голосом вже має місце в історії, оскільки минулого року такий інцидент стався із директором великої енергетичної компанії. Як тоді повідомлялося, йому зателефонував шахрай із голосом керівника головного офісу і просив оплатити деякі рахунки.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, як змінити пароль Gmail на Apple iPhone

Gmail присутній на кожному пристрої, який ви можете собі уявити, але навіть власники iPhone можуть ризикувати втратити свій обліковий запис на...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -