Реклама

Українці зможуть відкривати свої авто за допомогою смартфонів

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Нові технології продовжують розвиватися надзвичайно стрімко і в найближчий час наші смартфони зможуть замінити нам майже всі ґаджети, якими ми зараз користуємося. На даний момент, смартфони вже замінили нам калькулятори, фотоапарати, відеокамери, телевізори, стаціонарні телефони, гаманці, ПК і в найближчий час зможуть замінити ключі від автомобілів. Якщо прогрес не зупиниться, то в найближчий час українці зможуть відкривати свої авто за допомогою смартфонів. Якщо технологія піде в маси, то можливо, що в найближчому майбутньому всі смартфони отримають нову технологію. З цим прогресом зможе допомогти компанія Samsung.

Сьогодні надійшла інформація, що компанія Samsung розпочала співпрацю з такими компаніями як Audi, BMW, Ford і Genesis, щоб дозволити власникам флагманських смартфонів Galaxy S21 відкривати свої автомобілі за допомогою смартфона.

Українці зможуть відкривати свої авто за допомогою смартфонів

Як повідомляють в Samsung, ця технологія дозволить відправляти короткі імпульси між смартфоном і зв’язаним автомобілем, відкриваючи двері, як тільки ви підійдете до нього. Це реалізовано за допомогою технології UWB, проте можна використовувати і технологію NFC, прикладаючи сумісні смартфони до ручки автомобілів.

Як відомо, флагманські смартфони Galaxy S21 +, Galaxy S21 Ultra і Galaxy Note 20 Ultra підтримують UWB. Хоча смартфон Galaxy S21 не включає в себе UWB, всерівно присутня можливість розблокувати свій автомобіль, приклавши його до приймача NFC на дверній ручці вашого автомобіля, так само, як ви це робите в терміналі для оплати.

Логічно припустити, що в майбутньому таку функцію отримають і інші смартфони Samsung з модулем NFC. Однак джерело пише, що ця технологія не буде ексклюзивною тільки для смартфонів Samsung, згодом ця функція буде підтримуватися багатьма моделями автомобілів і смартфонів різних виробників.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Действительно ли смартфоны с защитой от влаги не боятся воды

Стаття доступна українською...В последнее время украинцы все чаще выбирают смартфоны, которые предлагают хотя бы какую-то защиту от влаги и...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -