Реклама

Українцям рекомендують найкращі месенджери в 2021 році

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Завантажте на телефон один із найкращих додатків для чату, і вам ніколи не доведеться турбуватися про те, щоб залишатися на зв’язку. А підтримка зв’язку з друзями та родиною – це саме те, що ви хочете зробити, оскільки пандемія коронавірусу продовжує заважати нам бути особисто разом.
Програми чату за замовчуванням на вашому телефоні – як Apple, так і Google створюють власну програму Повідомлення для iOS та Android відповідно – містять безліч функцій. Але якщо ви шукаєте інший фокус або якісь спеціальні можливості, то зараз українцям рекомендують найкращі месенджери в 2021 році.

Signal

Українцям рекомендують найкращі месенджери в 2021 році

Signal - найпопулярніший додаток для чату на даний момент, оскільки люди з’їжджаються до цього зашифрованого додатку для чату через хвилювання конфіденційності у Facebook Messenger та інших додатках. Останнім часом Signal став настільки популярним, що сервіс невитримував великої кількості нових користувачів..

Ви можете надсилати текстові, голосові, групові повідомлення, медіа та вкладення. Зручність використання та надійне шифрування з відкритим кодом, яке регулярно перевіряється, робить його улюбленим представником системи безпеки, завдяки рекомендаціям Едварда Сноудена та інших захисників конфіденційності.

Viber

Українцям рекомендують найкращі месенджери в 2021 році

Viber простий у налаштуванні та пропонує безліч опцій після низки оновлень цього найкращого додатку для чату. Загальна ідея залишається незмінною: Viber використовує ваш номер телефону як ваш логін, а програма синхронізується з вашим телефоном, щоб допомогти вам знайти контакти, що використовують Viber. 

За допомогою цієї програми ви можете безкоштовно надсилати текст, наклейки та смайлики, фотографії, голосові та відеоповідомлення іншим користувачам Viber. Функція Viber Out дозволяє дзвонити на номери, що не належать до Viber, та на стаціонарні телефони по всьому світу (за окрему плату). 

Viber запровадив зміни інтерфейсу, які прискорюють продуктивність обміну повідомленнями, і ви можете здійснювати відеодзвінки з до 20 користувачами. Функція самознищення повідомлень - доступна лише в секретних чатах. 

Telegram

Українцям рекомендують найкращі месенджери в 2021 році

Мобільний додаток для обміну повідомленнями для епохи після Сноудена, Telegram орієнтований прямо на користувача, який хоче залишатися в безпеці. Telegram пропонує швидкі, зашифровані повідомлення чату з шифруванням клієнт-сервер для стандартних чатів. Режим безпечного чату забезпечує наскрізне шифрування, щоб його могли прочитати лише ви та призначений одержувач. Ви навіть можете налаштувати повідомлення на самознищення. Ви можете ділитися відео, документами та брати участь у групових чатах до 200 користувачів.

Facebook Messenger

Українцям рекомендують найкращі месенджери в 2021 році

Facebook Messenger залишається популярним вибором серед найкращих додатків для чату. І є вагома причина, чому люди дотримуються цієї послуги: Messenger не тільки залучає широке охоплення Facebook, дозволяючи вам повідомляти всім своїм друзям у соціальній мережі, Facebook продовжує додавати нові функції. Наприклад, минулого року було запущено Facebook Messenger Rooms - функцію відеочату, яка підтримуватиме до 50 людей. Користувачі Messenger тепер можуть спілкуватися з людьми в Instagram, не запускаючи цю програму.

Навіть при постійному припливі функцій, Facebook Messenger працює так само, як і раніше. Користувачі входять через Facebook і можуть надсилати іншим користувачам звичайні повідомлення чату, а також голосові повідомлення та відеодзвінки іншим користувачам Messenger, з додатковими функціями, такими як підтримка GIF та обмін фотографіями та місцезнаходженням. І Facebook постійно оновлює зовнішній вигляд Месенджера, при цьому останнім часом робиться акцент на покращенні речей.

WhatsApp

Українцям рекомендують найкращі месенджери в 2021 році

WhatsApp може бути частиною сім'ї Facebook, і він може додавати багато функцій Messenger, оскільки Facebook прагне об'єднати свої пропозиції обміну повідомленнями. Але WhatsApp зберігає пристрасну базу користувачів, які вважають це найкращим додатком для своїх чатів. Деякі з цих користувачів перейшли до інших програм, після того, як WhatsApp змінив свою політику щодо персональних даних, змусивши вас ділитися більше даними з Facebook.

Користувачі, які застрягли у WhatsApp, можуть надсилати текстові, фотознімки, голосові та короткі відеоповідомлення своїм контактам WhatsApp. Додаток постійно додає до свого набору інструментів нові функції, такі як смайли та повністю зашифровані повідомлення між користувачами WhatsApp. Як і Messenger, WhatsApp включає функції відеочату, до яких 50 людей можуть приєднатися до дзвінка.

Slack

Українцям рекомендують найкращі месенджери в 2021 році

Додаток для обміну повідомленнями для продуктивності та командної роботи Slack став хітом для корпорацій та звичайних користувачів завдяки поєднанню обміну повідомленнями, планування, інструментів управління та інтеграції додатків. Slack охоплює ваші основи обміну миттєвими повідомленнями за допомогою обміну повідомленнями в режимі реального часу, що синхронізуються між пристроями, а також підтримує обмін файлами, інструменти прямого та групового обміну повідомленнями. 

Крім того, додаток має систему каналів чату, що дозволяє швидко налаштовувати підгрупи для обговорень завдань або тем. Slack архівує ваші комунікації, дозволяючи вам шукати старі повідомлення, канали та спільні файли, а також включає інтеграцію з різноманітними службами, такими як хмарне сховище, Asana, Zendesk тощо. 

Преміум-плани надають більше можливостей, таких як розширене зберігання файлів та краща інтеграція додатків. Ознайомтесь з нашими улюбленими порадами та хитрощами Slack. 

Band

Українцям рекомендують найкращі месенджери в 2021 році

Для програми обміну повідомленнями та співпраці, яка є менш офіційною та діловою, перегляньте Band, групову платформу для чату та координації, призначену для більш неформальних груп, таких як друзі, сім’я, навчальні групи чи ваша спортивна команда. 

Користувачі можуть створювати власні групи та запрошувати своїх друзів, транслюючи загальні оголошення через дошку спільноти, а також забезпечуючи більш сфокусовані приватні чати. Учасники групи можуть обмінюватися файлами, створювати фотоальбоми, брати участь в опитуваннях та координувати події за допомогою спільного календаря, надаючи вам надійний набір інструментів для щоденних обмінів повідомленнями та завдань координації груп.

GroupMe

Українцям рекомендують найкращі месенджери в 2021 році

Як і випливає з назви, GroupMe - це програма для обміну повідомленнями в соціальних мережах з урахуванням групових бесід. Після того, як ви налаштували обліковий запис користувача, ви можете легко створювати групи та додавати контакти, шукаючи їх за номерами телефонів або адресами електронної пошти для зручного сольного та групового чату. 

Набір функцій GroupMe охоплює ваші основи смайликами, наклейками та GIF-файлами, а також попереднім переглядом вмісту URL-адрес у вікні чату. Існує навіть підтримка групових чатів через SMS, родичів та контактів, які не мають смартфона. Акуратною особливістю, яка нам сподобалася, є включення в програму галереї, яка допоможе вам відстежувати фотографії та відео, якими ділитесь у ваших групах. 

WeChat

Українцям рекомендують найкращі месенджери в 2021 році

WeChat, маючи понад 1 мільярд користувачів, прагне розширити свій обсяг за межами Китаю, де він став дуже популярним додатком для чату. 

WeChat надає користувачам безкоштовні мобільні миттєві повідомлення, відео- та голосові дзвінки, груповий чат та мультимедійні повідомлення (зображення, відео, аудіо, наклейки тощо). У чатах можуть брати участь до 500 людей, тоді як функція Time Capsule дає вам можливість створювати відеоповідомлення, які зникають через день.

Додаток також включає вигадливі функції, такі як "Радар друзів", "Люди поблизу" та "Струси", щоб швидко знаходити нових людей для спілкування поруч. Додатки Android Wear та Apple Watch також доступні, якщо ви хочете перенести свої чати на зап’ястя.

Line

Українцям рекомендують найкращі месенджери в 2021 році

Як WeChat до Китаю, так і Line до Японії. Але Line розширився за межі своєї домашньої бази і тепер обслуговує понад 600 мільйонів користувачів у всьому світі. 

Line входить до числа найкращих додатків для чату, забезпечуючи обмін повідомленнями в чаті, фото, відео та аудіо, а також жваві наклейки та обмін даними про місцезнаходження, а також систему часових шкал, подібну до соціальної мережі. Додаток отримав підтримку для жахливо великих групових розмов та дзвінків із до 200 учасниками, а також передбачає можливість здійснення платних міжнародних дзвінків на мобільні та стаціонарні номери. 

Крім того, Line дозволяє користувачам стежити за своїми улюбленими брендами, знаменитостями та компаніями з офіційними каналами, щоб ви могли отримувати останні новини про них. Функції Keep дозволяють легко зберігати певні зображення, повідомлення та відео, щоб ви могли повторно їх ділитися з друзями.

Snapchat

Українцям рекомендують найкращі месенджери в 2021 році

Snapchat піднявся в рейтинг найкращих додатків для чату як проста саморуйнівна програма для обміну фото та відео та обміну повідомленнями. Але додавання нових функцій допомогло Snapchat залишатися популярним серед молодих користувачів. 

В основі програми користувачі можуть надсилати один одному знімки - фотографії, короткі відеоролики або повідомлення, які видно лише обмежений час, перш ніж зникнуть. Але Snapchat додав більше функцій, таких як смішні фільтри та інструменти для редагування фотографій, вдосконалену систему обміну історіями, bitmojis та адаптивний чат. Навіть з урахуванням цих змін, Snapchat не втратив туманного відчуття прохолоди, яке допомогло зберегти його актуальність у швидко розвивається соціальному середовищі. 

Skype

Українцям рекомендують найкращі месенджери в 2021 році

Незважаючи на те, що Skype від Microsoft відомий своєю функціональністю для відео- та голосових дзвінків, програма також має досить надійну систему обміну миттєвими повідомленнями. Це дозволяє надсилати тексти, фотографії та навіть короткі відеоповідомлення іншим користувачам Skype, навіть коли вони не в мережі. Крім того, ви можете використовувати кредити Skype для дзвінків на мобільні та стаціонарні телефони. 

Міжплатформова функціональність між настільними та мобільними пристроями, зручні для бізнесу функції в професійних версіях Skype та суцільна повсюдність програми підтримували старого бойового коня актуальним навіть в умовах жорсткої мобільної конкуренції. Microsoft також прагне збільшити потужність ботів у Skype , оскільки вона працює, щоб дозволити штучно інтелектуальним програмам обробляти такі завдання, як бронювання.

Voxer

Українцям рекомендують найкращі месенджери в 2021 році

Voxer застосовує підхід, орієнтований на голос, ніж багато інших найкращих додатків для чату, дозволяючи користувачам надсилати голосові повідомлення, подібні до рації або пристрою "Натисни і говори". 

Користувачі можуть слухати повідомлення в реальному часі в додатку або відтворювати повідомлення, такі як голосова пошта, пізніше; вони також можуть надсилати та отримувати текстові, фотографії, відео та повідомлення про місцезнаходження. На додаток до прямого обміну повідомленнями, програма підтримує групи до 500 осіб та додаткові зашифровані повідомлення за допомогою протоколу Signal. 

Voxer безкоштовний, але преміум-підписка розблоковує такі функції, як необмежена історія повідомлень, виклик повідомлень, адміністратор для групових чатів, режим вільної рації `` вільні руки '' та можливість додаткового гучного режиму екстремальних сповіщень для галасливого середовища.

Wire

Українцям рекомендують найкращі месенджери в 2021 році

Європейська фірма Wire Swiss пропонує власний зашифрований месенджер, який відповідає європейським законам про захист даних. Wire має наскрізне шифрування для текстових повідомлень, голосових та відеодзвінків з підтримкою GIF-файлів, аудіо- та відеокліпів та ескізів, а також спільного використання локальних файлів та файлів Dropbox. 

Додаток також пропонує мультиплатформну синхронізацію між пристроями та підтримку декількох облікових записів, що дозволяє розділити особисті та робочі комунікації. Wire використовує власний протокол шифрування Proteus, натхненний Signal, а його код є відкритим кодом і підлягає зовнішньому аудиту безпеки. Мобільна та веб-версії Wire є безкоштовними, для бізнесу доступний преміум-клас. 

Wickr Me

Українцям рекомендують найкращі месенджери в 2021 році

Wickr Me - це безкоштовний наскрізний додаток із зашифрованими повідомленнями, що дозволяє користувачам надсилати приватні самознищувальні повідомлення (текст, фото, відео та голос) іншим контактам Wickr. 

Додаток серйозно ставиться до конфіденційності користувачів, використовуючи потужне шифрування та видалення таких метаданих, як геотеги та час повідомлень, і користувачі можуть налаштувати, скільки часу потрібно для самознищення повідомлень. Безпечний подрібнювач, що входить до програми, навіть дозволяє безпечно стирати вкладені файли, повідомлення та інші дані, щоб запобігти відновленню. 

Безпека є предметом гордості для Wickr; Існує навіть програма в розмірі 100 000 доларів США для тих, хто контактує з компанією, щоб вказати на недолік безпеки.

Threema

Українцям рекомендують найкращі месенджери в 2021 році

Threema - це мобільний наскрізний зашифрований додаток для обміну повідомленнями, який використовує криптографічну бібліотеку NaCl для захисту ваших комунікацій. Коли ви запускаєте програму, вона генерує унікальний ключ ідентифікатора Threema, що дозволяє використовувати додаток повністю анонімно, з можливістю пов’язати його з адресою електронної пошти або номером телефону та сканованими QR-кодами, доступними для перевірки користувачами. 

На додаток до звичайного ряду функцій обміну повідомленнями, таких як зашифровані текстові, голосові, графічні та відеоповідомлення, Threema включає спільний доступ до файлів (20 МБ на файл), групові повідомлення та систему опитування для отримання відгуків від друзів та контактів.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Чому потрібно завжди оновлювати свій смартфон?

На усіх смартфонах є програмне забезпечення, яке потрібно оновлювати. Користувачі не усі це розуміють, а дехто взагалі цього не...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -