Реклама

Українцям розказали, як визначити чи хтось “краде” домашній Wi-Fi

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Знайома ситуація, коли ви оплачуєте за хороший швидкісний інтернет, підключаєте його до Wi-Fi роутера, перевіряєте швидкість на смартфоні, а вона мягко кажучи — ніяка. Швидше за все, що з такою ситуацією зустрічалося надзвичайно багато людей. Як виявляється, проблема не завжди стосується вашого провайдера і навіть не роутерів і смартфонів. Частіше за все, виявляється, що у Вас крадуть Wi-Fi. Сьогодні українцям розказали, як визначити чи хтось “краде” домашній Wi-Fi.

Антон Стебник, який працює в сфері обслуговування клієнтів в провідного провайдера, поділився деякою інформацією :

“Частіше за все, користувачі скаржаться нам на те, що ми обмежуємо їхню швидкість інтернету, тобто вони перевіряють швидкість завантаження, а вона навіть приблизно не така, як повинна бути по контракту. Ми рекомендуємо спочатку виконати стандартні рекомендації: перезавантажити роутер, смартфон, ноутбук, ПК та інші ґаджети. Зазвичай, проблема не вирішується і на наступний день (або в той же день) виїжджають наші спеціалісти та проводять стандартний огляд всього обладнання і мережі в загальному. Найчастіше, причиною низької швидкості інтернету виявляється те, що хтось із сусід не захотів підключати собі додому інтернет (і платити за нього відповідно) і вирішив “зламати” найближчу до нього Wi-Fi мережу.”

Як повідомляє експерт, для того, щоб перевірити цілісність своє мережі, необхідно виконати одну з перевірок, які перераховані нижче:

  • Зайти в панель управління роутером і подивитися, які саме пристрої до нього підключені;
  • Відключити всі пристрої від роутера і контролювати, чи кількість “вогників” на роутері змінилася. Якщо змін нема, то хтось використовує мережу;
  • Скористатися спеціальними додатками, які показують скільки (і які) пристроїв підключені до одного роутера.

Якщо ви дізналися, що хтось “краде” у Вас інтернет, то варто перейти в налаштування роутера і змінити всі необхідні паролі на більш складніші.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Huami будуть випускати маски із змінним фільтром

В компанія Huami будуть випускати маски із змінним фільтром N95. Основний профіль виробництва в Huami - це гаджети. Найвідоміші з...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -