Реклама

Українські сайти почали потерпати від кібератак з сторони Росії

Останні Новини

Із початком російського вторгнення в Україні, яке відбулось 24 лютого 2022 року, українські сайти почали потерпати від кібератак. Сьогодні Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України, розмістила відповідний допис у Twitter.

У дописі йдеться про те, що з початку війни російські хакери практично безперервно проводять атаки на головні ресурси країни, зокрема сайти Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів, МВС та Міністерства оборони.

Сайти вище зазначених відомств страждають від відмов у обслуговуванні DDoS, тобто спрямовується трафік на дані сайти таким чином намагаючись вивести їх з мережі. Не дивлячись на дані DDoS-атаки, українські сайти працюють та витримують ці кібератаки.

Також нещодавно ми розповідали, про Кібергігієну, а самк що це і 5 речей, які слід знати про це.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Розкрито основні характеристики бюджетного Samsung Galaxy A12

Розкрито основні характеристики бюджетного Samsung Galaxy A12. 3 ГБ ОЗУ і MediaTek Helio P35 замість 2 Гб оперативної пам'яті...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -