Реклама

Українці масово скаржаться на збій в роботі месенджера Viber

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні, 23 березня 2021 року, українці масово скаржаться на збій в роботі месенджера Viber. Це не перша проблема із даним месенджером цього місяця, так як раніше проблеми виникали під час оновлення Вайбер. Зараз ж додаток почав некоректно працювати на багатьох смартфонах Android.

Основні скарги користувачів месенджером Viber стосуються неможливості відкриття програми, або ж постійного її вибивання. У багатьох користувачів після відкриття програми вона працює декілька хвилин, і викидає їх із повідомленням «роботу viber припинено». Відповідно дзвінки здійснювати неможливо, так як навіть якщо ви наберете когось, дзвінок обірветься через декілька секунд. Також немає можливості й перегляду повідомлень та їх написання. Не допомагала користувачам і перестановка додатка.

Проте, станом на зараз, від розробників надійшло пояснення щодо даного збою. Із ним та коментарями самих користувачів можете ознайомитись нижче.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Google Stadia з підтримкою HDR

Нещодавно, ми писали про те, що Google буде вводити функцію гри через wi-fi на Stadia.Цього тижня ця функція вже...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -