Реклама

Українці не можуть закрити рахунок ФОП в ПриватБанку

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Згідно нещодавніх опублікованих даних, кількість нових зареєстрованих в Україні ФОП збільшилася, в порівнянні з попередніми роками і це справді радує. На жаль, не у всіх справи пішли добре і декому прийшлося закривати свої рахунки, або ж просто змінювати банки, але, як виявляється, це не завжди відбувається швидко і просто. Прикладом може стати сьогоднішній відгук одного клієнта ПриватБанку, який скаржиться на те, що не може закрити свій рахунок в банку. Традиційно, відгук був опублікований на сайті Мінфін, а з оригіналом зможете ознайомитися в кінці матеріалу.

Як повідомляє клієнт бізнес рахунку в Приватбанку, вона вже майже 2 тижні не може закрити свій рахунок в банку і весь цей час, їй приходиться проходити всі круги пекла бюрократії. За словами ФОП, вона вже декілька разів була у відділенні банку, писала заяви і кожного разу її годують обіцянками, що рахунок буде закрито в найближчий час і що з нею вийду на зв'язок і тому подібне.

Цікаво: Українцям розповіли, як припинити дзвінки з Приватбанку.

На жаль, за 2 тижні, результату вона так і не отримала і не допоміг навіть дзвінок на гарячу лінію банку, де взагалі ніхто не може сказати конкретного. Все що вона дізналася, це те, що її заявку прийнято, дані перевіряють і вас буде сповіщено про результат. Останньою краплею терпіння стало те, що їй навіть пообіцяли зателефонувати з головного офісу банку, де займаються конкретно справами ФОП. Як ви вже здогадалися, ніхто так і не зателефонував за стільки часу.

Найгіршим в даному випадку є те, що зараз ситуація з пандемією не найкраща і зайвий раз відвідувати банк ніхто не хоче, і такі часті "походи" в банк завершилися тим, що клієнт захворіла і протягом трьох днів була на карантині, з надією, що за цей час хоча б щось вирішиться з рахунком.

Цікаво: Клієнт ПриватБанку, з допомогою сервісів Google, втратив понад 24 000 грн.

В результаті, після одужання і чергового запиту в банк, вона дізналася, що рахунок так і не було закрито і причин такої повільної роботи вона так і не дізналася.

Невідомо, скільки таких випадків зараз проходять ФОП, але якщо це не поодинокі випадки і в ПриватБанку справді просто "затягують" із закриття рахунків, то це максимально дивно, враховуючи те, що ПриватБанк номер 1 в Україні.

Українці не можуть закрити рахунок ФОП в ПриватБанку

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Розкрито кольорові варіанти смартфона Galaxy A42 5G

Сьогодні, завдяки офіційним рендерам, було розкрито кольорові варіанти смартфона Galaxy A42 5G від Samsung. Анонс даного смартфону відбувся цього...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -